Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Kokie Jūsų Bioritmai?

Jūsų gimimo data (YYYY-mm-dd):
 


Kas yra Bioritmai?


    Bioritmų teorija teigia, kad mūsų gyvenimą veikia trys pagrindiniai ciklai: fizinis, emocinis ir intelektinis. Ciklai prasideda vos gimus ir nuo šio taško svyruoja aukštyn ir žemyn viso gyvenimo metu. Kai kurie žmonės teigia nuolat sekdami bioritmų pakilimus bei nuosmukius,  ženkliai pagerinę savo gyvenimo kokybę.

    Paprastai tariant, kuo aukščiau kyla ciklo kreivė tiriamu laikotarpiu, tuo žmogus geriau jaučiasi tame cikle. Jeigu kreivė yra žemiausioje ciklo padėtyje, jaustis gerai to ciklo įtakoje bus sudėtingiau. Bioritmų pagalba visa tai galima sužinoti ir atitinkamai planuoti.

    Taigi, jei jaučiatės itin pakylėti, liūdni, energingi ar nusivylę, tačiau nežinote priežasties – tai turbūt jūsų Bioritmai!

Ką reiškia bioritmų diagrama?

     Vidurio linija (diagramos langą horizontaliai dalina į dvi dalis) atitinka Jūsų nulinę Bioritmų reikšmę gimimo metu. Ciklai aukščiau šios vidurio linijos yra vadinami teigiamais, o esantys žemiau – neigiamais. Kritinė diena nutinka tuomet, kai bioritmų kreivė – kildama ar leisdamasi - kerta vidurio liniją. Kritinėmis emocinio, fizinio ar intelektinio ciklo dienomis, šio bioritmo įtakoje gali nesisekti, todėl pasisaugokite.

     Emocinis ciklas: taip pat vadinamas "jautrumo ritmu". Šis ciklas koordinuoja nervų sistemą. Kokie yra teigiamų ir neigiamų emocijų simptomai? Būdami teigiamos emocinės būsenos, jaučiatės itin kūrybingi, meilūs, šilti, tarpusavio santykiuose – atlapaširdžiai ir nuoširdūs. Vyraujant neigiamoms emocijoms, mažiau bendraujate ir jaučiatės nusivylę, prastos nuotaikos, sudirgę ir irzlūs kasdieniams dalykams.

     Fizinis Ciklas: veikia fizinius kūno aspektus, įskaitant energijos lygį, atsparumą ir bendrą fizinę jėgą, ištvermę. Kokie simptomai vadinami teigiamais ir neigiamais Fiziniame cikle? Teigiamos krypties fiziniame cikle jausitės taip, lyg galėtumėte nuversti kalnus: fiziškai pasirengę jėgos ir ištvermės reikalaujančiose užduotyse. Visiškai atvirkščiai, vyraujant neigiamiems fiziniams bioritmams – jausitės išsekę, mažiau gyvybingi. Būtinai stebėkite šį ciklą, jeigu Jūsų gyvenime svarbų vaidmenį atlieka fizinių gebėjimų reikalaujanti veikla – sportas, darbas.

     Intelektinis Ciklas: kilęs iš smegenų veiklos. Kokie simptomai yra teigiami ir neigiami intelektiniame cikle? Teigiamos intelektinis ciklas pasireiškia greita žmogaus intelektine reakcija: esate imlūs priimti ir suprasti naujas idėjas, teorijas ir metodus. Neigiamas intelektinis ciklas susijęs su sunkumais suvokiant, mokantis ir įsisavinant kažką nauja.
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7