Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Ženklinimas: kaip skaityti informaciją, esančią ant kosmetikos pakuotės etiketės?
www.infomed.lt parengta pagal Les Nouvelles Esthetiques 2009/3
2009 08 06

     Prancūzijos kvepalų komitetas ir Prancūzijos grožio priežiūros priemonių komitetas, bendradarbiaudami su Grožio priežiūros verslininkų federacija (FEBEA), sudarė labai naudingą ir nepakeičiamą informacijos šaltinį, padėsiantį jums perprasti kosmetikos priemonių etiketes (informacija ir simboliai, kuriuos reikia nurodyti ant produktų ir jų pakuočių). Todėl pateikiame etikečių naudojimo instrukciją.

     Šis straipsnis suteiks jums galimybę išsamiai atsakyti į klienčių, perkančių kosmetikos priemones iš jūsų, klausimus. Šį kartą aptarsime dalykus, kuriuos būtina nurodyti. Kitą kartą sužinosite, ką dar galima nurodyti ant etikečių.

Kaip teisingai skaityti informaciją, pateiktą ant kosmetikos priemonės pakuotės etiketės?

     Yra tam tikra informacija, kurią būtina nurodyti ant pakuočių ar priemonių (indelio, tūbelės, aerozolio).

Būtinosios nuorodos

    
Štai sąrašas nuorodų, kurios turi būti būtinai paminėtos ant kosmetikos priemonių pakuočių ar pačių priemonių (indelio, tūbelės, aerozolio ir t. t.) Europos Sąjungos šalies narės oficialia (-iomis) kalba (-omis).

  • Pavadinimas (ar įmonės juridinis pavadinimas), gamintojo (ar už išleidimą į rinką atsakingo asmens) adresas (ar juridinis adresas). Į Europos Sąjungą rinką leidžiamų produktų adresas nurodo vietą, kurioje produkcija laikoma (pavyzdžiui, Niujorkas, Paryžius, Londonas, Milanas).
  • „Made in“ Nurodoma šalis, kurioje produktas pagamintas; produktams, kurie pagaminti ne Europos Sąjungoje, ši nuoroda būtina.
  • Produkto kiekis. Ant produkto indelio turi būti nurodyta jo masė ar talpa, išskyrus produktus, kurių kiekis yra mažesnis nei 5 gramai ar mililitrai (pavyzdžiui, nemokami pavyzdėliai ir vienos dozės pakeliai). Kalbant apie produktus, skirtus eksportuoti į pasaulinę rinką, reikia laikytis konkrečių užsienio šalies taisyklių, kurios nustato, kad svoris turi būti nurodytas amerikiečių mato vienetais:
                Oz Net Wt = Ounce Net weight
                FL. Oz. = Ounce fluid.
                Ex.: – Masė: 1.7 Oz. ir Wt. 50 g
                arba 5,3 Oz Net Wt 150 g
                Talpa: 1 FL. Oz. 30 ml
  • Prekės partijos numeris. Arba produkto registracijos numeris, identifikuojantis gaminį/produkciją. Ši skaičių arba skaičių ir raidžių kombinacija leidžia atsekti produkto „gyvenimo“ ciklą nuo jo idėjos atsiradimo iki patekimo į rinką. Kai tai neįmanoma dėl mažo kosmetikos priemonės indelio dydžio, ši nuoroda turi būti pateikiama ant pakuotės.
  • Minimalus gal iojimo ter minas. Ant produktų, kurių galiojimo terminas yra trumpesnis nei 30 mėnesių, nurodoma „Rekomenduojama naudoti iki“. Ant produktų, kurių galiojimo terminas ilgesnis nei 30 mėnesių, žr. žymėjimą P.A.O. (Période Après Ouverture).
LNE 2009/3

Skaityti komentarus (1)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 15 * 2 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7