Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   

Tigro jausmas
Tigro jausmasBenita Cantieni
 
17x24 cm, 152 p., spalv., iliustr., kietas virš., Jotema, 2005 m.
Vertė Dalia Morkvėnienė
ISBN 9955-13-039-3
 
Anotacija
 
Dubens dugno treniravimo pratimai

 
Veiksminga programa senėjimui stabdyti ir gydomasis lengvasis kultūrizmas
 
Benitos Cantieni pratimai geriausiai tinka dubens dugnui stiprinti, nes tvirtas pamatas leidžia lengviau ir grakščiau judėti. Tinka visiems – moterims ir vyrams, pradedantiesiems ir patyrusiems sportininkams. Knyga žadina motyvaciją ir įtikina – tai tikra pagalba.

Septynios pratimų grupės moko, kaip dubens dugno raumenis susieti su giliaisiais pilvo, nugaros, šlaunų ir klubų raumenų sluoksniais ir visus priversti darbuotis kartu.

Ką įgyjate? Daugiau paslankumo, puikią laikyseną, grakščias kūno formas ir gerą savijautą. Dar daugiau – jei skauda nugarą, pratimai padės ją tausoti, malšinti negalavimus ar visiškai jų atsikratyti. Knygoje pateikti pratimai itin padeda esant šlapimo nelaikymui, vidaus organų nusileidimui, hemorojiniams mazgams, prostatos padidėjimui ir kitoms dubens srities organų ligoms.


Dubens dugno raumenų lavinimas – investicija, teikianti džiugius dividendus. Be atvangos susitraukinėdami dubens dugno raumenys saugo, stiprina kaulus ir – tai ypač svarbu – vidaus organus. Išmokti specialūs pratimai vėliau natūraliai įsiterpia į kasdienius judesius, nes raumenys ima susitraukinėti savaime, be mūsų valios.

Nuolat atliekantiems šioje knygoje pateiktus pratimus vyrams mažėja tikimybė patirti išvaržų, prostatos padidėjimo, erekcijos sutrikimų, moterims –  šlapimo nelaikymo, gimdos ir kitu organų nusileidimo, ir, be jokios abejonės, tiek vyrai, tiek ir moterys intensyviau mėgaujasi lytiniais santykiais.

Skaityti komentarus (31)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 10 * 7 - 7 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7