Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   

Šeimos sveikatos enciklopedija
ss-e-small.jpgAutorių kolektyvas

hiperfarma.lt-knygos.gif464 p., spalv. iliustr., kietas virš.
Formatas: 21x26,3x3,3 cm
Šviesa, 2008 m.
ISBN 5430047900

Anotacija

     Šeimos sveikata – vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno žmogaus gyvenime. Šiame leidinyje rasite įdomios ir naudingos informacijos apie daugelį paplitusių ligų, praktinių patarimų, kaip saugoti savo ir šeimos sveikatą, kaip gydyti elementarius kasdienius negalavimus, kada būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, kaip gydomos ligos ir kokių rezultatų galima tikėtis. Sužinosite, kaip atsirado ir plėtojosi sveikatos priežiūros mokslas Lietuvoje, kokios pacientų teisės, kaip prižiūrėti kūdikį, kaip slaugyti ligonius ir senelius.
Leidinys gausiai iliustruotas. Skiriamas visiems, kurie neabejingi savo ir savo šeimos sveikatai.

     Leidykla „Šviesa“ pristato unikalų leidinį „Šeimos sveikatos enciklopedija“, kurį parengė daugiau nei 50 žymiausių Lietuvos gydytojų, akademinės medicinos atstovų. Lietuvoje tai pirmasis tokios tematikos ir apimties leidinys, kuriame geriausi medicinos mokslo specialistai dalijasi patirtimi su visuomene, pateikia rekomendacijų, kaip išvengti, atpažinti ir gydyti daugelį ligų bei negalavimų, pataria, kada ir dėl kokių simptomų reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją ar į kitą specialistą.

     „Šiandien, kai gyvenimo ritmas ypač spartus, visuomenės sveikatai skiriama nepagrįstai mažai dėmesio. Neabejoju, kad naujoji enciklopedija prisidės prie sveikos gyvensenos populiarinimo Lietuvoje ir suteiks žinių apie šiuolaikinės medicinos galimybes saugant visų mūsų sveikatą“, – sakė leidyklos „Šviesa“ vyriausioji redaktorė Lidija Rasimavičienė.

     „Šeimos sveikatos enciklopediją“ sudaro 9 skyriai ir 62 skyreliai, suskirstyti pagal temas. Leidinyje atskirai apžvelgiama moters, vyro ir vaiko sveikatos tematika, didelis dėmesys skiriamas atskirų amžiaus grupių sveikatos problematikai. Todėl ši enciklopedija vienodai vertinga tiek ką tik naujagimio susilaukusiems tėvams, tiek ir į gyvenimo saulėlydžio tarpsnį įžengusiems senjorams.

     Pasak leidinio redakcinės kolegijos pirmininko prof. habil. dr. Vaidučio Kučinsko, pagrindinis šios knygos motyvas – modernus ir mokslinėmis žiniomis pagrįstas požiūris į žmogaus sveikatą. Antra vertus, tai nėra instrukcijų, nurodymų ar receptų rinkinys. Tai – šiuolaikinė mokslinė informacija apie žmogaus raidą nuo apvaisinimo – naujos gyvybės susiformavimo, iki jo mirties, šiame kelyje sutinkamomis sveikatos problemomis: traumomis, netyčia „pagautomis“ infekcijomis, didelę gyvenimo dalį kamuojančiomis lėtinėmis ligomis ir, galiausiai, per kartas perduodamomis paveldimosiomis ligomis. Kaip šias ligas įtarti, kokios yra galimybės jas diagnozuoti bei gydyti, o jei dar nėra efektyvaus gydymo, kaip su šia liga gyventi pačiam sergančiajam ir jo artimiesiems, – ir yra aptarta šioje enciklopedijoje.

Skaityti komentarus (0)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 7 * 10 - 12 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7