Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Rossmax kraujospūdžio matuokliai jau Lietuvoje
Rossmax kraujospūdžio matuokliaiDžiugu, kad pagaliau ir Lietuvos rinką pasiekė itin aukštos kokybės šios kompanijos produktai. Lietuvoje jau galima įsigyti Rossmax prekinio ženklo kraujospūdžio matuoklių. Tai ypač tikslūs prietaisai skirti profesionaliam  ir kasdieniniam naudojimui, bei leidžiantys net ir namų sąlygomis gauti labai tikslius arterinio kraujo spaudimo matavimo rezultatus. Matuokliai kuriami ir gaminami bendradarbiaujant su Europos ir Britų hipertenzijos draugijomis, prietaisuose yra įdiegtos pažangiausios technologijos Digital Korotkoff, Smart Sense, Real Fuzzy bei aritmijos ir hipertenzijos rizikos indikatoriai, atminties ir vidurkio funkcijos.*

Rossmax produktai yra CE sertifikuoti, išbandyti ir kliniškai patvirtinti, gaminami vadovaujantis ISO 9001/ 13485 standartu bei laikantis GGP reikalavimų, juose įdiegtos pažangiausios technologijos:
-    Digital Korotkoff technologija - tai unikali oscilometrinio ir garso metodų kombinacija, užtikrinanti maksimalų tikslumą. Išskirtinės DK technologijos dėka maksimaliam matavimo rezultatų tikslumui užtikrinti vertinamas tiek slėgis manžetėje, tiek garsas, fiksuojamas manžetėje įtaisytu mikrofonu.
-    Real Fuzzy technologija įvertindama sistolinį kraujospūdį ir rankos dydį užtikrina idealų spaudimą manžetėje. Ši technologija leidžia sumažinti diskomfortą, kylantį dėl per aukšto slėgio lygio manžetėje, bei užkerta kelią netiksliems matavimo rezultatams, dažnai atsirandantiems dėl netinkamo manžetės pripūtimo.
-    Smart Sense Technologijoje taikoma pažangiausia oro tiekimo ir išleidimo  kontrolės sistema. Elektroninis oro išleidimo vožtuvas garantuoja švelnų oro išleidimą iš manžetės, leidžiantį prietaisui tiksliai nustatyti ir analizuoti pulso signalus.  Ši technologija didina  matavimo tikslumą ir leidžia gauti ypač tikslius rodmenis.
-    7/14 dienų ryto/vakaro vidurkio funkcija leidžia stebėti paciento rytinio ir vakarinio kraujospūdžio pokyčius. Ši informacija yra ypač svarbi terapeutams, kad galėtų geriau suprasti ir teisingai diagnozuoti hipertenziją ar kitas širdies ligas.
-    Prietaisas, aprūpintas aritmijos indikatoriumi leidžia žmonėms, turintiems nereguliarų širdies plakimą, gauti tikslius matavimo rezultatus ir įspėja vartotoją apie nereguliarų širdies plakimą matavimo metu.

Produktai yra apdrausti nuo gamybinių defektų Tarptautine Garantinio Aptarnavimo Programa- jiems taikoma garantija.
Tikime, kad Rossmax kraujospūdžio matuokliai aprūpinti inovatyviausiomis technologijomis patenkins net išrankiausio kliento poreikius bei taps patikimu pagalbininku kiekvieną dieną.

Daugiau informacijos ieškokite www.rossmaxhealth.com

Taip norėtumėm trumpai pristatyti pačią Rossmax International Ltd kompaniją  - tai viena didžiausių ir moderniausių sveikatos priežiūros prekių gamintojų pasaulyje. Kompanija įkurta 1988 m., o šiuo metu veikiantys kompanijos padaliniai išsidėstę visame pasaulyje, tam kad bendradarbiaujant su geriausiais įvairių sričių pasaulio specialistais sukurtų ir pagamintų pačius tiksliausius ir inovatyviausius produktus.
Centrinė kompanijos būstinė įsikūrusi Taipėjuje. Produktų technologijų plėtra ir moksliniai tyrimai atliekami Vokietijoje. Produktai vystomi ir kuriamas dizainas Šveicarijoje, komponentai gaminami Japonijoje bei surenkami Šanchajuje.  Rossmax Swiss Gmbh Šveicarijoje taip pat yra oficialus atstovas EMEA rinkoms.
Kompanijoje visame pasaulyje dirba per 650 darbuotojų, o produktai parduodami į daugiau nei 30 pasaulio šalių.
Kompanijos vizija – žmonėms visame pasaulyje teikti profesionalius sprendimus, gerinančius jų gyvenimo kokybę
„Rossmax“ gamina ir tiekia pasaulio rinkoms įvairios paskirties produktus: kraujospūdžio matuoklius, termometrus, elektronines kūno masės svarstykles, inhaliatorius, stetoskopus, termo įtvarus, pulso matuoklius ir kt.

Skaityti komentarus (53)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 88 + 45 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7