Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
59 moteris – vyriausia trynukų motina
    www.infomed.lt parengta pagal  www.guardian.co.uk
     2008-09-10

pedutes 09.jpgMoteris Prancūzijoje tapo vyriausia žinoma trynukų motina (gimdyvei 59), taip iš naujo atgaivindama pasaulinius debatus apie vėlyvą nėštumą ir „vaisingumo turizmą“ (moterys dėl griežtų šalies apvaisinimo įstatymų vėlyvame amžiuje migruoja gimdyti į svečią šalį, kur įstatymai ne tokie griežti).

Azijos kilmės moteris, kurios tiksli tapatybė neatskleidžiama, buvo gydoma vaisingumo klinikoje Vietname. Praėjusį savaitgalį Paryžiuje po cezario pjūvio operacijos pasaulį išvydo trynukai - du berniukai (2.3 kg ir 2.1 kg) ir mergaitė (2.4 kg ). Anot gydytojų, trynukai gimė sveiki.

Vis dėlto apvaisinimo specialistai teigia, kad šio atvejo negalima priimamti kaip įrodymo, jog nėštumas tokiame vėlyvame amžiuje yra normalus. Dažniausiai teigiama, kad amžiaus riba yra 42 metai, o apvaisinimui panaudotų embrionų skaičius ribojamas, kad būtų sumažinta daugialypio gimimo rizika.

"Komplikacijos yra valdomos apytiksliai iki 42-43 metų, o pastoti, ypač sulaukus 60, organizmas nėra pasirengęs", - teigė profesorius Renė Frydmanas (René Frydman), kuriam pirmajam Prancūzijoje dar 1982 m. pavyko išauginti kūdikį „iš mėgintuvėlio“.

Anksčiau vyriausia trynukų motina buvo laikoma 57 metų italė.


Skaityti komentarus (1)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 40 + 77 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7