Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Apetitą mažinanti piliulė

www.infomed.lt

2008-05-01

Pasak mokslininkų, piliulė, kuri išsipūstų ir užpildytų skrandį, galėtų padėti besilaikantiems dietos ir norintiems numesti svorio. Ją kuria Italijos tyrėjų komanda iš Sudėtinių ir Biomedicininių Medžiagų instituto. Šios piliulės paslaptis glūdi hidrogelyje - sugeriančioje medžiagoje, kuri nuo sąlyčio su vandeniu tampa panaši į želė ir padidėja net 1000 kartų.

Pagrindinis tyrėjas Luidžis Ambrosio teigia, jog reikia 5-6 valandų, kad piliulė visiškai pasišalintų iš virškinamojo trakto sistemos. Jis teigia: „Vienas iš mūsų bendradarbių išgėrė piliulę 11 valandą ryto ir išbuvo visiškai sotus iki 18 valandos vakaro. O jautėsi taip, lyg būtų suvalgęs lėkštę spageti makaronų“.

Kol kas dar nėra įsitikinta, ar vartoti šias piliules yra saugu (ją kol kas išbandė tik 20 žmonių), tad reikia papildomų tyrimų. Jeigu visgi bus įrodyta, jog ši piliulė ne tik nekenkia, bet ir gali padėti norintiems numesti svorio, lengviau galės atsipūsti Britanijos Medicinos Asociacijos konferencijos dalyviai, neseniai gvildenę opią vaikų nutukimo problemą ir ieškoję būdų ją išspęsti.


Skaityti komentarus (0)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 36 + 31 - 11 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7