Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Naujienos

Džiugu, kad pagaliau ir Lietuvos rinką pasiekė itin aukštos kokybės šios kompanijos produktai. Lietuvoje jau galima įsigyti Rossmax prekinio ženklo kraujospūdžio matuoklių. Tai ypač tikslūs prietaisai skirti profesionaliam ir kasdieniniam naudojimui, bei leidžiantys net ir namų sąlygomis gauti labai tikslius arterinio kraujo spaudimo matavimo rezultatus.
Ką tik pasirodžiusi naujiena iš Walmark - maisto papildas Liderin N6, iškart susilaukė didžiulio susidomėjimo.
Šiandien mus pasiekė puiki žinia iš Omron. Šis gamintojas pristatė 2 naujus puikius inhaliatorius.
Itin karštomis dienomis iškyla grėsmė per ilgai užsibūti saulėje ir sukelti pavojų sveikatai. Rekomenduojame laikytis keleto paprastų praktinių patarimų, kurie Jums padės išlikti aktyviais ir sveikais karštuoju metų laiku.
Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos teikia atsakymus į svarbiausis ir dažniausiai užduodamus klausimus.
Kokio yra kiaulių gripo viruso A(H1N1) plitimą ribojančias priemonės? Reaguodamas į situaciją Ukrainoje ir galimą gripo viruso paplitimą mūsų šalyje, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos teikia rekomendacijas...
Nustatytas pagrindinis paveldimas kiaušidžių ir krūties vėžio rizikos faktorius Lietuvos moterims. Nedidelės, tačiau labai svarbios studijos rezultatai praėjusį mėnesį buvo publikuoti prestižiniame tarptautiniame žurnale Breast Cancer Research and Treatment.
Nuo birželio 11 d., kai pasaulio sveikatos organizacijos buvo paskelbta gripo pandemija, gripo atvejų pasaulyje tik daugėja, pirmasis atvejis nustatytas ir Lietuvoje.
ScienceDaily.com rašo, kad Vitamino D nepakankamumas sukelia antsvorio problemų brendimo laikotarpiu. Remiantis neseniai atlikto tyrimo rezultatais, vitamino D trūkumas didina kūno masę merginoms augant ir bręstant.
Pasaulinis sergamumas tymais itin sumažėjo, kai atsirado skiepai nuo viruso sukėlėjo ir žmonės galėjo sulaukti veiksmingo prevencinio gydymo. To paties negalima pasakyti apie besivystančias šalis, kuriose sveikatos priežiūros sistema negarantuoja visų vaikų vakcinavimo. Visgi pasaulinė kampanija, kuria siekiama vakcinuoti viso pasaulio vaikus, atrodo, pakeitė gyvybių, kurias pasiglemžia tymai, kreivę.
Ilgai manyta, kad maisto papildai - antioksidantai, tokie kaip vitaminas C ir E, gali pristabdyti senėjimo procesą. Tačiau visa tai sprogo it muilo burbulas, kai po išplėstinio mokslinio tyrimo nustatyta, jog supratimas apie minėtus antioksidantus klaidingas.
CNN, Dr. Anthony S. Fauci komentaras pasaulinės AIDS dienos proga.
Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad lapkričio 30 d., sekmadienį, Pasaulinei AIDS dienai pažymėti Vilniuje „Siemens“ arenoje rengiamas nemokamas koncertas „Būk gyvas!“.
Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centras praneša, kad 47-ąją šių metų savaitę (lapkričio 17–23 d.), lyginant su prieš tai buvusia savaite, sergamumas gripu ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (ŪVKTI) sukeltomis ligomis Lietuvoje padidėjo.
Žmonėms, turintiems antsvorio, natūralu šias problemas suversti DNR bei paveldimumui iš tėvų. Dabar, pasaulinio garso įžymybės, sugautos uodžiant kokainą taip pat gali dėl priklausomybės narkotikams kaltinti tėvus.
Europos valstybių mokslininkai įspėja vyriausybes, kad siekiant įvertinti nanoproduktų – mažytės dalelės pastaruoju metu naudojamos gaminant įvairius produktus, tokius kaip kosmetika, rūbai ir medicinos prekės – saugą, reikėtų skubiai imtis priemonių.
American Journal of Clinical Nutrition skelbia, jog baltymų kiekis, kuris lemia gerą suaugusio žmogaus sveikatą, priklauso nuo svorio, o ne amžiaus.
Pasaulis ties stačiausiu ekonominės krizės skardžiu nuo Didžiosios depresijos laikų. Kaip tai veikia žmogaus psichiką? Streso ir sveikatos centro vadovas Deividas Špygelis atsako į klausimus apie finansinės krizės poveikį žmogui.
Kauno medicinos universiteto klinikų Akių ligų klinikoje praėjusią savaitę dviems pacientams buvo atlikta naujo tipo glaukomos operacija – kanaloplastika. Šlemo kanalo išplėtimui naudotas specialus kateteris su šviesolaidžiu (skersmuo 0,2 mm), o rezultatai jau operacijos metu vertinti 80 kHz dažnio ultragarso biomikroskopu.
Populiarūs kaulus stiprinantys preparatai, vadinami bisfosfonatais, retais atvejais gali turėti itin stiprų šalutinį poveikį širdžiai.
Kasmet Vokietijoje gimsta beveik 4000 kūdikių, kuriems diagnozuojami dėl alkoholio poveikio išsivystę sutrikimai. Šių vaikų motinos nėštumo periodu reguliariai vartojo alkoholį. Pasekmės neretai sukrečiančios ir dažniausiai lydi vaikus iki pilnametystės.
Sveikatos apsaugos specialistai, išanalizavę energetiniais gėrimais prekiaujančių kompanijų produkciją ir jos suvartojimą, priėjo prie išvados, jog šių gėrimų gamintojai privalo ant pakuotės žymėti kofeino kiekį gėrime ir didžiausią rekomenduojamą kofeino dozę parai, taip pat įspėti apie saugojimą nuo vaikų.
Kaip rašo ScienceDaily, mokslininkai rado naują paaiškinimą, kodėl žmonės, valgantys daugiau vaisių ir daržovių įgyja imunitetą prieš vėžio plitimą.
Triukšmas, kurį skleidžia ausinukai autobusuose, traukiniuose ir lėktuvuose kelia susierzinimą keliautojams. Visgi, kaip paaiškėjo po ES atlikto tyrimo, šis reiškinys taip pat graso ilgalaikiu klausos praradimu beveik 10 milijonų europiečių, kurie tokių būdu priima garsus.
Užsienio sveikatos apsaugos pareigūnai įspėjo apie galimą ekolempučių sukeliamą pavojų. Įspėjimas pasirodė iškart po tyrimo, parodžiusio kai kurių tipų elektrą tausojančių lempučių potencialų poveikį odai bei vėžio susirgimų rizikai, rezultatų paskelbimo...
Karlas Merkas, Vokietijos ūkininkas, kuriam liepą buvo atlikta abiejų rankų persodinimo operacija, teigia, kad jis sparčiai sveiksta ir jau gali pats kai ką atlikti savo naujomis galūnėmis – atidaryti ir uždaryti duris, paspausti šviesos jungiklį.
Nobelio asamblėja Karolinska Institutete vakar, spalio 6 d., nusprendė, kam bus skirta 2008 m. Nobelio Medicinos premija, kuri paprastai būna pirmoji iš kasmetinės Nobelio premijų serijos...
Tyrimo, kuri atliko JAV mokslininkai, išvadose teigiama, kad Vakarų Europoje psichotropinių medikamentų vaikams priskiriama triskart mažiau negu gyvennantiems JAV...
Pasaulyje gali būti jau 3 milijonai švirkščiamų narkotikų vartotojų, kurie užsikrėtę žmogaus imunodeficito virusu ir kad šis skaičius per pastarąjį dešimtmetį padidėjo. Sergančiųjų ŽIV dalis tarp naudojančių švirkščiamus narkotikus didžiulė – siekia 40 % net devyniuose valstybėse...
Įprastą slogą ir vaikystės pilvo skausmus Graikijoje netikėtai papildė ir net aplenkė daug rimtesni sutrikimai: diabetas, aukštas kraujospūdis bei didelis cholesterolio kiekis kraujyje...
 1-30     31-60     61-89    >>
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7