Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Tai, kas sveika ir vertinga

 www.infomed.lt 
2008-04-24

Vanduo. Kasdien rekomenduojama išgerti didelį kiekį vandens: tada oda atrodo lygi, minkšta ir jaunesnė. Jis padės pagerinti išvaizdą, odos, plaukų ir nagų struktūrą. Vanduo padeda mažinti kūno svorį, atstato fizinių pratimų metu prarastą vandens kiekį. 
 Vitaminas C padeda organizmui kovoti su infekcijomis ir ligomis, sustiprina imuninę sistemą. Vartojant šį vitaminą, greičiau sveikstama. Citrusiniai vaisiai, braškės, pomidorai, brokoliai ir kopūstai bei jų sultys yra puikus vitamino C šaltinis. 
Žalioji arbata sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, pagerina imuninės sistemos darbą ir sumažina tikimybę susirgti kai kuriomis vėžinėmis ligomis. Jei geriate daug kavos, pabandykite rytinį kavos puodelį pakeisti žaliąja arbata. Jei ši arbata be jokių dirbtinių priedų, padės sumažinti svorį, tuo pačiu patenkins kofeino poreikį. 
Riebiosios rūgštys. Omega-3 ir omega-6 riebiosios rūgštys žinomos kaip „gerieji riebalai“, padedantys funkcionuoti ląstelėms. Šios rūgštys teigiamai veikia odą, plaukus, nagus, raumenis, padeda išsivalyti odai, saugo nuo pigmentinių dėmelių ir raukšlių atsiradimo. Omega-3 riebiųjų rūgščių gausu riebioje žuvyje, riešutuose, omega-6 – sėmenų aliejuje. 
Piene gausu kalcio, vitaminų B12 ir D. Kalcis kartu su vitaminu D, kuris pagreitina kalcio įsisavinimą, padeda išlaikyti tvirtus kaulus ir sveikus dantis. Vitaminai B2 ir B12 yra svarbūs eritrocitų gamybai, todėl dalyvauja aprūpinant organizmo ląsteles deguonimi. 
Žalios spalvos daržovės. Špinatai ir įvairių rūšių kopūstai, salotos turtingi vitaminų A, C ir E, geležies ir ląstelienos. Gražiai išvaizdai greta vitamino C reikalingi dar ir vitaminai A ir E. Vitaminas A pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir palaiko akių, odos ir gleivinių drėgmę, jo yra žuvų taukuose, svieste, kiaušinio trynyje, menkės kepenėlėse, jautienos kepenyse, piene, grietinėlėje, grietinėje, fermentiniame sūryje. Vitaminas E odai padeda likti sveikai, lygiai ir jaunai. Vitamino E randama daugelyje maisto produktų, daugiausia aliejuose, grūdinėse kultūrose, ypač daug motinos piene. 
Česnakas sumažina arterinį kraujo spaudimą, mažina cholesterolio kiekį ir apsaugo nuo vėžio. Jis turtingas antioksidantais ir padeda išlikti jauniems. Jei negalite pakęsti česnako kvapo ar skonio, naudokite jį kapsulėmis. Gydo slogą, stiprina imunitetą. 
Šokoladas teigiamai veikia nuotaiką, pagerina medžiagų, nuraminančių nervų sistemą ir gerinančių savijautą, išsiskyrimą. O kas gerai jaučiasi, tas ir gerai atrodo!


Skaityti komentarus (3)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 45 / 10 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7