Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Nenoriu raudonų skruostų!
www.infomed.lt parengta pagal UAB Litfas
2010 05 18

Sakoma, kad pavasario gaivos, jūros dvelksmo ar mylimojo žvilgsnio nurausvinti skruostai suteikia moteriai paslaptingo žavesio, jaunatviškumo, tačiau išsiplėtusių kraujagyslių kapiliarų voratinklis veido tikrai nepuošia.

Raudonis – tai trumpalaikis plonyčių odos paviršiuje esančių kraujagyslių kapiliarų išsiplėtimas. Kai dėl vidinių ar išorinių dirgiklių kraujagyslėmis plūsta ar atslūgsta kraujas, oda reaguoja pabaldama ar raudonuodama. Ši problema aktualesnė ploną odą turintiems žmonėms, nes jų veidas, kaklas rausta ne tik iš gėdos, pykčio, jaudulio, bet ir nuo temperatūrų skirtumo, karštų valgių ar gėrimų. Ilgai nepraeinantis raudonis gali būti lėtinės odos ligos – rožinės (rosacea) požymis. Raudonis – abiejų lyčių problema, tik moterys dėl šios estetinės problemos išgyvena labiau ir sunkiau.

Rožinė – tai sutrūkinėję kapiliarai

Dėl kraujotakos sutrikimų, odos kapiliarai tampa ne tokie elastingi, neatsparūs aplinkos poveikiui. Nuolat dirginami kapiliarai trūkinėja, todėl nebesusitraukia. Veido srityje išryškėję raudoni išsiplėtusių kraujagyslių plotai – pirmasis rožinės požymis. Oda išsausėja, raudonio pažeistus plotus gali peršėti, niežėti, dilgčioti. Negydoma liga gali progresuoti, ant nosies, kaktos, skruostų gali atsirasti kapiliarų mazgelių, kyla rizika susirgti kitomis odos ligomis. Mokslininkai mano, kad rožinės pažeistoje odoje lengviau įsitvirtina erkutės (demodeksas).

Kartais rožinė vadinama kuperoze, nors tai yra tik viena rožinės stadijų – kapiliarų išsiplėtimas. Taip pat nepainiokite šios ligos su rože (lot. erysipelas), kurią sukelia streptokokai.
Sergant rožine veidui būtinas nuolatinis gydymas ir priežiūra, nes rožinė, kaip ir kitos lėtinės ligos, kurį laiką gali būti beveik nepastebima, bet vėliau, veikiama dirgiklių, vėl paūmėti.
Dėl vis didėjančio aplinkos užterštumo žmonių oda vis labiau plonėja ir tampa mažiau atspari ža-lingam aplinkos poveikiui, todėl daugėja įvairaus amžiaus moterų, kurias vargina odos su išsiplėtusiomis kraujagyslėmis problemos. Šias grožį darkančias raudonas dėmes itin sudėtinga užmaskuoti įprastomis kosmetinėmis priemonėmis, ir moterys patiria didelį psichologinį diskomfortą.

Odos raudonio stadijos:
1. Stadija - raudonis;
2. Stadija - kuperozė;
3. Stadija - rožinė.Kasdienė kuperozės pažeistos odos priežiūra

Nepamirškite, kad ploną, jautrią, linkusią rausti odą reikia kruopščiai prižiūrėti nuolatos. Venkite alkoholio, aštrių prieskonių, karštų gėrimų ir maisto, intensyvių saulės spindulių, stipraus karščio (pirties, židinio, karštos orkaitės). Būtina nuolatos naudoti apsaugines priemones nuo ultravioletinių spindulių.

Kremų Ruboril linija – rožinės pažeistų skruostų grožiui

Prancūzų dermokosmetikos kompanija Isispharma ypatingos priežiūros reikalaujančiai, jautriai, su išsiplėtusiais kapiliarais odai sukūrė specialius produktus.

Kremas Ruboril sukurtas specialiai raudonio pažeistos, išsiplėtusiais kapiliarais išmargintos odos priežiūrai ir apsaugai. Preparatas standina, storina epidermį – viršutinį odos sluoksnį, mažina sudirgimą ir sutraukia kraujagysles. Kremas Ruboril gaminamas iš natūralių augalinių medžiagų. Mimozų ir kaštonų ekstraktai skatina trauktis išsiplėtusius kapiliarus, stiprina jų atsparumą, gerina elastingumą. Plukių ekstraktas veiksmingai ir ilgam slopina odos raudonį, atkuria estetinę išvaizdą, rožinė tampa ne tokia matoma.
Kremas Ruboril expert +50 skirtas intensyviai kuperozės, neuždegiminės rožinės pažeistos odos priežiūrai ir apsaugai nuo saulės. Kremo Ruboril expert +50 sudėtyje yra didelės apsaugos nuo UVA/UVB spindulių filtrai, taip pat pigmento, suteikiančio odai švelnų rusvą atspalvį. Auksinės ramunėlės ekstraktas skatina kapiliarus susitraukti, stiprina jų atsparumą, didina elastingumą.

Kremas Ruboril expert C su žaliu maskuojančiu pigmentu ypač tinkamas sausai ir jautriai odai. Auksinės ramunėlės ir šeivamedžio ekstraktai mažina odos uždegimą, didina kapiliarų elastingumą ir atsparumą. Naudojant Ruboril expert +C kremą rožinės pažeisti žalias pigmentas maskuoja odos raudonį, išsiplėtusių kraujagyslių plotai tampa ne tokie matomi, suvienodinama odos spalva.

Kiti rožinės gydymo būdai

Medikų teigimu, dermatologiniai kremai veiksmingi gydant nelabai išplitusią rožinę. Jei liga įsise-nėjusi, sutrūkinėjusių kapiliarų plotas didelis, ryškiai matomas, gali tekti gydytis lazeriu, elektrokoaguliacija, ultragermokoaguliacija (ultraaukštųjų dažnių naudojimas), sisteminiais vaistais. Prancūzijoje naudojamas ir naujas radijo bangų metodas.

Kremas raudonio pažeistai odai RUBORIL 30 ml - kraujagysles ir nuo odos paraudimo apsaugantis kremas.
Naudojimas: kremu Ruboril reikėtų rytais ir vakarais tepti švarų veidą (ne trumpiau kaip 3 mėnesius). Jei rožinė kartojasi dažnai, kremą Ruboril reikėtų naudoti reguliariai.

Skaityti komentarus (4)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 37 / 9 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7