Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Uodai, erkės, mašalai – jau ne problema iškylaujantiems

www.infomed.lt parengta pagal UAB Spirig Baltikum
2009 07 29

nuo uoduIštrūksti iš blerbiančio miesto į tyrą, nepaliestą gamtą, ir nugriūni laimingas į vešlią žolę juodalksnių šešėlyje… Tačiau džiaugsmo mažai, tave iškart užpuola zvimbianti eskadrilė – įvairūs skaudžiai geliantys mašalai. Negana to, grįžęs, kirkšnyje aptinki įsikabinusią erkę. Galbūt ir užkrėstą Laimo liga, encefalitu ir dar bala žino kuo…Kaip gintis nuo tų mažųjų miško nenaudėlių?..

Jei neturite po ranka šiuolaikinės efektyvios priemonės (repelento), apsaugančios Jus nuo pasiruošusių pulti, erkių, uodų, sparvų, mašalų ar muselių, juos galima atbaidyti nuogas kūno vietas pasitepus žibalu ar gvazdikėlių odekolonu. Tačiau šios priemonės, kurių taip pat dar reikia turėti, yra atgrasios ir pačiam žmogui. Šiandien ir vaistinėse galima įsigyti repelentų, padedančių apsisaugoti nuo erkių, mašalų, uodų ar kitų vabzdžių. Jų tiesiog būtina nepamiršti įsigyti, kad išvyka į gamtą nepaliktų liūdnų prisiminimų. Tinkamai pasirinkus apsaugantį preparatą, jo komponentai nekenks žmogui, o Jus puolantys nedraugai net nepažvelgs į Jūsų pusę net iki 12 valandų.

Medikų požiūriu, priemonės, apsaugančios nuo uodų, erkių ir kitų vabzdžių puolimo turi atitikti kelis reikalavimus: kuo mažesnis pašalinis veikimas žmogui, kuo ilgesnis veikimo periodas ir preparato kokybė.


Jums gali būti naudinga:
Apsaugos priemonės nuo uodų, vabzdžių įkandimų, erkių

Skaityti komentarus (1)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 40 + 78 - 42 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7