Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Ar ilgai bus sveikos mūsų akys?
www.infomed.lt
2009 01 18

„Akys-mūsų sielos veidrodis“- tvirtina Rytiečių išmintis. Tiktai ar mes pakankamai skiriame dėmesio, ar pagarbiai elgiamės su šiuo savo sielos atspindžiu?

Ilgos darbo valandos prie kompiuterio, įtemptas, nervingas vairavimas spūstyse ir tamsiu paros metu, naktinis skaitymas, laisvalaikis su televizoriumi tapo mūsų kasdienybe. O dar mus supanti aplinka: saulė, vėjas, dulkės, oro kondicionieriai...Mūsų akys „įdarbintos“ dažnai apie 20 valandų per parą... Rezultatai akivaizdūs: mūsų jau nestebina pirmokėlis su akinukais ar kontaktiniais lęšiais, kas antras brandesnio amžiaus žmogus skundžiasi akių nuovargiu, paraudusiomis, išsausėjusiomis, perštinčiomis akimis, regos sutrikimais, įvairiomis akių ligomis.

Didžiausias akių priešas - kompiuteris, kadangi, žiūrint į monitorių, eksponuojamas daug didesnis akių paviršius, negu skaitant knygą.

LR Vyriausybės 2003.02.03 nutarimas Nr. 160 visiems , dirbantiems prie kompiuterio, reglamentuoja daryti  pertraukėles kas 2 val. 10-15 min., kurių metu atlikti sveikatą atstatančias priemones. Jeigu ir darome šias pertraukėles, tai ką veikiame jų metu? Dažniausiai geriame kavą, bendraujame su kolegomis, einame parūkyti...

O kodėl gi nepasinaudojus galimybe pasidaryti akių masažą - atpalaiduoti savo „sielos veidrodį“?

Priemonė tam jau yra Lietuvos rinkoje. Tai akių masažuokliai. Šis prietaisas apjungia senovės Tibeto medicinos bei šiuolaikinius technikos atradimus: akupunktūrą bei magnetinio poveikio terapiją. Būtina pažymėti, kad apie žmogaus akis yra išsidėstę ypatingai daug akupunktūrinių taškų.

1950 metais mokslininkas Polinas gavo Nobelio premiją, įrodęs, jog hemoglobinas ir eritrocitai turi magnetinių savybių. Dėl to, veikiant magnetiniam laukui, pagerėja deguonies pasisavinimas, atsidaro “miegantys“ kapiliarai, pagerėja kraujotaka, mažėja audinų tinimas, keičiasi organizmo PH, gerėja raumenų susitraukimai, atsinaujina ląstelės, stiprėja imunitetas. Akių masažuoklių veikimo principas pagrįstas elektromagnetine akupunktūra. Juose įmontuoti 22 piršto formos nepaprasti ilgalaikiai magnetiniai antgaliai, kuriuos dengia gryno medicininio silikono sluoksnis. Masažuoklio antgaliai veikia pagrindinius akupunktūrinius taškus, todėl šis masažas pasiekia gilius raumenų, esančių apie akis, sluoksnius.

Lietuvos rinkai pateikiami 2 tipų akių prietaisai: masažuoklis akims WEM-1 ir masažuoklis akims WEM-2 , kuris veikia gamtos garsų, pvz., jūros ošimo, kalnų upelio čiurlenimo fone. Būtent šie gamtos garsai labiausiai mus harmonizuoja, todėl ypatingai sustiprina masažo poveikį.

Masažuoklis akims WEM-1Masažuoklis akims WEM-2

Prietaisas gali padėti atsikratyti akių nuovargio, skausmo, sausėjimo ir kt. nemalonių pojučių, suteikti puikų kosmetinį efektą, kaip juodų ratilų, maišelių , raukšlių po akimis šalinimą, o kartu išsaugoti gerą regėjimą. Akių masažuoklius patartina naudoti keletą kartų per dieną po 5-10 minučių. Poveikis jaučiamas jau po pirmojo akių masažo, reguliarus naudojimas užtikrina ilgalaikę akių profilaktinę apsaugą. Tai labai ekonomiškas prietaisas. Skirtingai nuo medikamentų, jį gali naudoti visas darbo kolektyvas ar šeimos nariai.

Šie prietaisai jau plačiai paplitę daugelyje pasaulio šalių: Korėjoje, Kinijoje, JAV, Rusijoje, Vakarų Europoje – Prancūzijoje, Vokietijoje ir kt. Produktas atitinka visus ES kokybės ir sveikatos saugumo reikalavimus.

Skaityti komentarus (4)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 10 * 8 - 19 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7