Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Ir muzika gali padėti…

www.infomed.lt

2008-05-07

Muzikos terapiniu poveikiu naudojamasi tūkstantmečiais, tačiau kaip mokslas, profesija ir tarnyba muzikos terapija pradėjo vystytis tik XX a. viduryje. Pradžiai supažindiname su tuo, kaip padeda muzikos terapija ir kada ji naudinga...

  • Norint nugalėti skausmą, jau seniai karo ligoninėse buvo organizuojami koncertai. Jie padėdavo kariams atsigauti, nuteikdavo optimistiškai.
  • Muzikos terapijos specialistai teigia, kad muzikos psichologinis, emocinis ir dvasinis poveikis padeda atgauti psichologinį ir fizinį balansą.
  • Muzika, kaip neregimas tarpininkas, padeda pažinti ir išreikšti save, kurti ir tvirtinti tarpasmeninius ryšius su kitais asmenimis bei grupe.
  • Muzikinis bendradarbiavimas kūrybiškoje ir saugioje atmosferoje ugdo savitarpio supratimą, padrąsina teigiamiems tiek individo, tiek ir grupės pokyčiams.
  • Muzika padeda atsiverti, suvokti savo ligą, ją priimti, nusiraminti ir, atgavus jėgas, pradėti sveikti.
  • Nėštumo metu muzikos terapija rekomenduojama kaip bendravimo priemonė su negimusiu vaiku bei vaiko ir mamos sveikatos stiprinimui pašalinant susikaupusį stresą. Patyrusiai stresą ar sudirgusiai besilaukiančiai moteriai būtų naudinga pasiklausyti klasikinės muzikos, o nuo šešto nėštumo mėnesio - leisti paklausyti ir vaikeliui. Tinkamai parinkta muzika teigiamai veikia vaisiaus psichofizinį vystymąsi. Rekomenduojami V. A. Mocarto, A. Vivaldžio, G. F. Hendelio ir kitų klasikų kūriniai.


(Bus daugiau)


Skaityti komentarus (1)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 118 - 55 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7