Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Kokybiškos slaugos ir socialinės priežiūros paslaugos kliento namuose
www.infomed.lt
2008 10 14

Dažnai gyvenime atsitinka taip, kad savo namuose tenka prižiūrėti vyresnio amžiaus žmogų ar slaugyti ligonį. Netikėta našta užgula pečius ir atrodo, jog laiko viskam pritrūks.medcare-provider.jpg

Tokioje situacijoje išeitį siūlo skandinaviško modelio įmonė Lietuvoje MedCare Provider, kuri teikia profesionalią slaugos ir socialinės priežiūros pagalbą.

Apie visai neseniai Lietuvoje veiklą pradėjusią kompaniją kalbame su MedCare Provider atstove Gintare Trinkūnaite.

Kokias paslaugas ir kuriuose Lietuvos regionuose jau atliekate?

Mes teikiame profesionalias slaugos, socialinės priežiūros bei pagalbos buityje paslaugas kliento namuose. Šiuo metu paslaugos yra teikiamos tik Vilniaus mieste, tačiau ateityje planuojame plėsti savo veiklą ir į kitus didžiuosius Lietuvos miestus.

Kokią patirtį turite ir kokias paslaugas teikiate ne Lietuvoje? Kokias planuojate teikti Lietuvoje (dabar ir ateityje)?

MedCare Provider taip pat yra vienas pagrindinių socialinių paslaugų teikėjų Europoje, sprendžiantis personalo trūkumo klausimus sveikatos apsaugos sektoriuje tarptautiniu mastu. Dėl šios priežasties esame sukaupę brandžią darbo patirtį medicinos sektoriuje.

Mes telkiame personalą, taip pat apmokome slaugytojus ir gydytojus. Siūlome išskirtinius sveikatos apsaugos profesionalus iš Europos Sąjungos šalių darbui Vakarų Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurės Amerikoje.

Mūsų klientų ratą sudaro didelės viešosios ir privačios organizacijos visoje Europoje ir JAV.

Šiuo metu mes dirbame su keletu projektų, kurie atvers duris slaugytojų įdarbinimo galimybėms ne vienoje šalyje. Daugiau informacijos bus pateikta artimiausiu metu, todėl rekomenduojame reguliariai lankytis mūsų internetinėje svetainėje.

Kiek žmonių ne Lietuvoje naudojasi tokiomis paslaugomis? Kokie tai žmonės? Ir koks požiūris į tai lietuvių?

Skandinaviško modelio „home care“ paslauga yra plačiai paplitusi visame pasaulyje, tačiau Lietuvoje tokio pobūdžio paslaugos - naujovė.  Lietuviams tai dar šiek tiek neįprasta, tačiau, esame įsitikinę, jog išbandę ir įvertinę šias paslaugas, liks labai patenkinti. 

Šios paslaugos tinka įvairių poreikių žmonėms - tiek ypatingos priežiūros reikalaujantiems pacientams, sergantiems lėtinėmis, chroniškomis ligomis, pacientams, kuriems gydytojo paskirta speciali priežiūra namuose bei žmonėms su negalia, tiek garbaus amžiaus žmonėms, kuriems reikalinga pagalba buitiniams darbams atlikti ar tiesiog laimingai šeimai, kuri savo brangaus laisvalaikio laiko nenori švaistyti atliekant namų ruošos darbų.

Kiek darbuotojų turite šiuo metu?

Mūsų įmonėje (Lietuvoje) dirba daugiau kaip dvidešimt skirtingų specializacijų darbuotojų, kruopščiai atrinktų pagal aukštus vertinimo kriterijus. Klientas gauna tik aukščiausios kokybės paslaugas, kurias suteikia mūsų darbuotojas, parinktas būtent pagal individualų kliento užsakymą.

Ar tai prieinamos (brangios / nebrangios) lietuviams paslaugos? Kokios vidutinės kainos?

Paslaugų kainos priklauso nuo užsakytos paslaugos rūšies: slaugos, socialinės ar pagalbos buityje. Už paslaugas mokamas valandinis įkainis, kuris kinta priklausomai nuo kliento gyvenamosios vietos bei užsakyto paslaugų paketo. Kainos svyruoja nuo 19Lt iki 25Lt. Taip pat, taikome lanksčią nuolaidų sistemą  sudarant ilgalaikę paslaugų teikimo sutartį. Atsižvelgę į individualius kliento prašymus, patariame ir rekomenduojame optimaliausią variantą kiekvienam.

Socialinei priežiūrai reikalingos tam tikros higienos ir kt. priežiūros priemonės. Jomis pasirūpinate jūs ar paslaugų užsakovas?

Bendradarbiaujame su keletu įmonių, tiekiančių priemones ligonių slaugai ir priežiūrai, todėl klientui galime pasiūlyti įsigyti ir išsinuomoti priemones patraukliausiomis kainomis. Taip pat pasirūpiname priemonių atvežimu į namus.

Dėkojame už tai, jog supažindinote su MedCare Provider veikla, pasidalinote veiklos įspūdžiais bei planais Lietuvoje. Linkime sėkmės padedant Lietuvos žmonėms.

Susisiekti su MedCare Provider specialistais bei sužinoti plačiau apie teikiamas paslaugas galite skambindami telefonu Vilniuje 85 232 8510 arba 8 672 54461. Taip pat galite apsilankyti kompanijos tinklalapyje internete medcareprovider.com
Susijusios nuorodos:
Slaugos prekės
Medicinos technika

Skaityti komentarus (1)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 141 - 23 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7