Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Slogos gydymas homeopatiniais vaistais

Parengė gydytoja homeopatė Regina Masiliūnienė,
Klinika “Altermeda”, V.Putvinskio 12, Kaunas
tel.: 8-37- 32 32 58

2008-05-04  

Keli skirtingai gydomi slogos tipai:
• Slogai, kuri prasidėjo esant sausam, šaltam orui, būdingi simptomai – karštis nosyje, sausumas, užgulta, užsikimšusi nosis. Gali pradėti troškinti, varginti nemiga, kankinti stiprus tvinksintis skausmas galvoje. Tokia sloga gali būti gydoma „Aconitum“ vaistu.
• Sloga, kai nosies sekretas skaidrus, deginantis, dirgina panosę ir viršutinę lūpą ir liaujasi gryname ore, o atsinaujina šiltoje patalpoje, pagrindiniai simptomai – čiaudulys, nuolat varvanti nosis, gali prasidėti veido ir galvos skausmas. Minėta sloga gali būti gydoma „Allium cepa“ preparatu;
• Kai nosies gleivinė yra paraudusi, ir vargina čiaudulio priepuoliai, kraujo pulsacijos jutimas, pabuvus šaltame drėgname ore, staiga prasidėjęs uždegimas, kai galva karšta, o rankos ir kojos šaltos, gali būti gydomas „Belladonna“;
• Slogai, kurios metu išskyros yra aštrios, skystos arba pasirodo žalsvi pūliai, gydyti rekomenduojama homeopatiniu vaistu „Mercurius solubilis“. Šis vaistas tinka ir jautriai reaguojančiam į oro pasikeitimus, stipriai prakaituojančiam nemalonaus kvapo prakaitu. 

Ką vartoti peršalus?

       Peršalimą, kuris prasideda nuo čiaudėjimo ir slogos, nors sekretas gali ir nebėgti, o dažniausi negalavimo požymiai būna galvos skausmas, paūmėjantis nuo judesių, negalavimai greitai plinta į gerklę, atsiranda kosulys, kuriam būdingas duriantis skausmas krūtinėje, ima skaudėti akis, nosį, pacientas gali būti gydomas „Bryonia“ vaistu.
       „Gelsemium“ preparatu gydysime linkusį peršalti drėgname, švelniame ore žmogų, kuriam pasireiškia šie peršalimo požymiai - mieguistumas, dažnai čiaudima, nosies sekretas vandeningas, deginantis, graužiantis, peršalus būna šaltos rankos ir kojos, greitai prasideda gerklės uždegimas su kutenančiu kosuliu, galvos skausmai būna kaktos srityje arba pakaušyje, o iš ten plinta į sprandą. „Kalium bichromicum“ skiriamas, kai sloga yra „su siūlais tįstančiu“ sekretu, žmogui skauda tarpuakį.
        Be šių minėtų preparatų dar yra daug kitų, skirtų slogai ir kitoms peršalimo ligoms gydyti. Kaip matome, pačiam pacientui pasirinkti vaistą nėra lengva. Čia reikia paminėti kompleksinius homeopatinius preparatus, sudarytus iš keleto komponentų, skirtų tam tikrai simptomų grupei gydyti. Labai svarbu atsiradus peršalimo požymiams pradėti homeopatinį gydymą kuo greičiau.
        Vaistinėse galima įsigyti sudėtinių homeopatinių vaistų peršalimo ligoms gydyti: „Influcid“, „Gripp-Heel“; anginai „Mercurius-heel“, „Belladonna-Hommaccord“, „Tonsilotren“, „Angin-heel“; slogai „Corryzalia“; balso stygų uždegimui „Homeovox“. Be to, Kaune, Rotušės aikštėje, yra homeopatinė vaistinė, kurioje gaminami vaistai pagal gydytojų receptus. Minėtoje vaistinėje yra ir jau paruoštų kompleksinių vaistų, skirtų peršalimo ligoms gydyti.

Kada ir kaip vartoti homeopatinius vaistus?

      Homeopatiniai vaistai vartojami pusę valandos prieš valgį, tabletes ar grūdelius laikant po liežuviu, kol ištirps. Tarpas tarp kito homeopatinio ar alopatinio vaisto turi būti ne mažesnis nei pusė valandos. Negalima homeopatinių preparatų laikyti šalia stiprų kvapą skleidžiančių medžiagų, arti elektromagnetinių bangų šaltinių. Medikamentus vartoti reikia laikantis informacinių lapelių reikalavimų ar gydytojo rekomendacijų.
      Lėtinių ligų atvejais ar negerėjant nuo kompleksinių homeopatinių preparatų ūmių ligų atvejais, pravartu konsultuotis su gydytoju homeopatu.


Skaityti komentarus (29)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 44 + 70 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7