Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Kaip sumažinti infarkto ir insulto riziką

Straipsnis parengtas gydytojo homeopato Tomo Bagdonavičiaus  www.imunitetas.lt
www.infomed.lt
  

2008-06-05

 

    „Mirštamumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų užima pirmą vietą tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Kraujagysles žeidžianti aterosklerozė yra pagrindinis veiksnys, lemiantis mirtiną ligą“, – sako gydytojas homeopatas Tomas Bagdonavičius.

Kokios yra aterosklerozės priežastys?

    „Aterosklerozės priežasčių yra daug, vienos svarbesnių – padidėjęs kraujo spaudimas, rūkymas, cukrinis diabetas, nutukimas, netinkama mityba, mažas fizinis aktyvumas.“

Mokslininkai pastebėjo, kad eskimai rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis. Atlikus tyrimus, nustatyta, kad tai nėra atsitiktinumas.

    Paaiškėjo, kad 80–90 proc. eskimų dietos sudaro žuvis ir jos produktai. Tai nustatę mokslininkai pradėjo ieškoti, kokios medžiagos lemia, kad sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis yra mažesnis. Po ilgų tyrimų nustatyta, kad žuvyje yra daug polinesočiųjų riebalų rūgščių ir būtent jos stabdo aterosklerozės procesą, kuris yra širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnys.

    Omega 3, omega 6 ir omega 9 rūgštys – tai tos riebiosios rūgštys, kurios slopina aterosklerozės procesus ir gali apsaugoti nuo mirtinų širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip infarktas ar insultas.

Cardiosterol – omega 3, 6 ir 9 rūgščių šaltinis

    „Šių „gerųjų“ omega 3, 6, 9 riebiųjų rūgščių, su maistu gauname per mažai. Tokie mitybos įpročiai yra viena priežasčių, kodėl sergamumas mirtinomis širdies ir kraujagyslių ligomis mūsų krašte yra toks didelis“, – sako gydytojas homeopatas Tomas Bagdonavičius.

    Mitybos įpročius pakeisti pavyksta ne visiems, todėl Cardiosterol yra puiki priemonė, padedanti atitolinti tokias dažniausiai mirtinas ligas kaip infarktas ar insultas.

Kaip omega 3, 6 ir 9 rūgštys veikia cholesterolio kiekį?

    Cholesterolis – tai medžiaga, kuri siaurina ir užkemša kraujagysles. Jei užsikemša širdį maitinančios kraujagyslės, įvyksta miokardo infarktas.

    8 iš 10 Lietuvos gyventojų cholesterolio kiekis padidėjęs. Tyrimais nustatyta, kad Cardiosterol sudėtyje esančios omega 3, 6 ir 9 rūgštys mažina „blogojo“ cholesterolio kiekį. Šiuo atveju ypač svarbi Cardiosterol sudedamoji dalis – omega 3 riebioji rūgštis.

    „Tyrimų duomenimis, omega 3 riebioji rūgštis labai sumažina „blogojo“ cholesterolio kiekį ir mažina kraujagyslių užsikimšimo tikimybę“, – sako gydytojas homeopatas Tomas Bagdonavičius.

Omega 3, 6 ir 9 rūgštys mažina kraujo spaudimą

    Dėl padidėjusio kraujo spaudimo aterosklerozė lengviau pažeidžia kraujagysles, todėl didelį dėmesį reikia atkreipti į kraujo spaudimo normalizavimą. Visomis išgalėmis reikia siekti, kad jis būtų optimalus – 120/80 mm Hg.

    „7–10 procentų kraujospūdį galima sumažinti pakoregavus mitybą. Reiktų mažiau vartoti „blogųjų“ riebalų, o „gerųjų“ riebalų vartoti daugiau“, – sako gydytojas homeopatas Tomas Bagdonavičius.

    Gerieji riebalai  – tai būtent tie riebalai, kurių yra Cardiosterol sudėtyje: nepakeičiamos omega 3, 6, 9 polinesočiosios riebalų rūgštys. Tyrimų duomenimis, šios medžiagos gali sumažinti kraujo spaudimą ir taip apsaugoti kraujagysles nuo aterosklerozės procesų, o mus nuo mirtinų širdies ir kraujagyslių ligų.

Maisto papildas CARDIOSTEROL - Omega 3, 6 ir 9 rūgščių šaltinis

Sudėtis. Jūros žuvų taukai, ryklių kepenų taukai, nakvišų aliejus.
Vartojimas. Po 1 kapsulę per dieną.
Gamintojas. ALTACARE Laboratoires, Prancūzija.

Cardiosterol galite įsigyti e-parduotuvėje hiperfarma.lt

Literatūra

  1. Aštuoniems iš dešimties lietuvių gresia širdies ir kraujagyslių ligos. TNS gallup 2007-10-08.
  2. Yosefy C, Viskoper JR, Laszt A, Priluk R, Guita E, Varon D, et al. The effect of fish oil on hypertension, plasma lipids and hemostasis in hypertensive, obese, dyslipidemic patients with and without diabetes mellitus. Prostaglandins Leukot Essent Fatty Acids. 1999;61(2):83–87.
  3. Lee KW, Lip GY. The role of omega-3 fatty acids in the secondary prevention of cardiovascular disease. QJM 2003;96:465–80.

Skaityti komentarus (0)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 34 + 19 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7