Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Veido raudonis ne drovumo požymis, o liga, kurią reikia gydyti
2008-06-04

plauku-kosmetika.gif„Dermatologinės ligos yra morališkai sunkios, – sako gydytojas dermatologas Nauris Grušauskas. – Dėl vidaus ligų žmonės dažnai kreipiasi į daktarus, kai nebegali daugiau kentėti, o odos ligas visi greitai pamato.“

Ant veido ryškėjantys kapiliarai vadinami kuperoze, kuri yra odos ligos – rožinės – požymis. Sutrikus kraujotakai, kapiliarai praranda savo elastingumą, plečiasi, oda išsausėja. Greta uždegimo pasireiškia niežulys, perštėjimas, dilgčiojimas. Ligai progresuojant atsiranda pavienių kapiliarų mazgelių skruostų, nosies, kaktos srityje.

Rožinės priežastys

Pirma rožinės priežastis yra genetinis polinkis į kraujagyslių plėtimąsi. Taip pat kapiliarų išsiplėtimą gali stimuliuoti temperatūros permainos, alkoholis, karštas maistas, stresas.

„Karštis, alkoholis turi įtakos, bet tai tikrai nėra ligos priežastis“, – pabrėžia gydytojas dermatologas N. Grušauskas.

„Dažnai įprasta rožinę vadinti veido erkute, – sako gydytojas. – Tačiau pasirodo vis daugiau mokslinių straipsnių, įrodančių, kad rožinės priežastis nėra erkutė, kitaip vadinama demodeksu. Nėra jokių įrodymų, kad ši erkutė sukelia ligą, deja, dauguma žmonių iki šiol šventai tiki priešingai. Daugelis mokslininkų mano, kad demodeksas rožine sergančių pacientų odoje dažniau randamas todėl, kad jam yra lengviau įsitvirtinti jau pažeistoje odoje.“

Kremas Ruboril

„Kaip bebūtų gaila, rožinė yra lėtinė liga, – sako gydytojas N. Grušauskas. – Kai klausiu ligonių, kas, jų supratimu, yra lėtinė liga, gaunu atsakymą, kad liga vystosi lėtai. Nieko panašaus. Lėtinė, kitaip chroninė, liga – tai liga visam gyvenimui. Tiesa, liga gali atsitraukti ir kurį laiką nevarginti paciento, bet kažkuriuo momentu ji vis tiek išlįs.

Vienas svarbiausių dalykų, gydant rožinę, vengti rizikos veiksnių – karšto maisto, karšto oro, alkoholio, streso ir t. t. Tačiau jei būčiau tikras, kad atsisakius visų ligą provokuojančių veiksnių ji baigsis – būčiau kategoriškas. Dabar rekomenduoju paprasčiausiai jausti saiką. O tai dažnai yra sunkiausia, – šypteli gydytojas.

Savo pacientėms rekomenduoju kremą Ruboril, kuris veikia epidermį – paviršinį odos sluoksnį. Kremas standina, storina epidermį, mažina sudirgimą ir kraujagyslės traukiasi nuo paviršiaus. Raudonis malšta, pranyksta nemalonūs pojūčiai“, – paaiškina gydytojas.

Rožinės pažeistai odai

Kremas Ruboril skirtas raudonos odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūrai ir apsaugai. Jis gaminamas su aktyviais augalinės kilmės ingredientais: kaštonų, mimozos, plukių ekstraktais. Plukės ekstraktas nuslopina odos raudonį, mimozos ir kaštonų – skatina kapiliarus susitraukti, stiprina jų atsparumą, didina elastingumą. Rožinė tampa ne tokia matoma, ilgam išblanksta raudonis.

Kraujagysles ir nuo odos paraudimo apsaugančio kremo savybės:
  • nuslopina odos raudonį,
  • skatina susitraukti išsiplėtusius kapiliarus,
  • stiprina kapiliarų sieneles, didina jų elastingumą,
  • didina kraujagyslių atsparumą neigiamiems veiksniams,
  • ilgam panaikina raudonį.
 Vartojimas. Kremu Ruboril reikėtų rytais ir vakarais tepti švarų veidą (ne trumpiau kaip 3 mėnesius). Jei rožinė kartojasi dažnai, kremą Ruboril reikėtų naudoti reguliariai. Jei veido oda sausa ir juntamas tempimas, ją dar galima patepti veido priežiūrai skirtu arba toniniu kremu.
Gamintojas. Isispharma, Prancūzija.

Ruboril galite įsigyti  e-parduotuvėje hiperfarma.lt


Skaityti komentarus (5)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 23 + 6 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7