Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Infomed namų klinika

Vis dar svarstote, ar pasiskiepyti nuo gripo? Vakcina – geriausias būdas apsisaugoti nuo šios virusinės ligos bei jos sukeliamų komplikacijų. Juk sveikata rūpi kiekvienam iš mūsų!
Dažnai gyvenime atsitinka taip, kad savo namuose tenka prižiūrėti vyresnio amžiaus žmogų ar slaugyti ligonį. Netikėta našta užgula pečius ir atrodo, jog laiko viskam pritrūks. Tokioje situacijoje išeitį siūlo skandinaviško modelio įmonė Lietuvoje MedCare Provider, kuri teikia profesionalią slaugos ir socialinės priežiūros pagalbą...
Trumpai apibūdinsime įvairias akies dalis bei kaip jos dirba išvien, kad padėtų matyti mus supantį pasaulį. Kiekviena dalis atlieka svarbų vaidmenį, kad rega puikiai atliktų savo funkciją.
Kokį stresą Jūs patyrėte? Ar tai turės įtakos jūsų gyvenimui ateityje? Ar lems tam tikras ligas per keletą ateinančių metų? Į tai pabandysime Jums atsakyti pristatydami STRESO TESTĄ...
Ar teko kada nors pokalbio metu jausti, kad kvapas, sklindantis iš pašnekovo burnos, sugebėtų pritrenkti gėlę taip, jog ši nuvystų. Jeigu jūs arba žmonės, su kuriais bendraujate, patiria blogo kvapo iš burnos atakų, išklausykite keletą naudingų patarimų šiai problemai išspręsti...
Pagal Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuotą tvarką įmonėje (įstaigoje, organizacijoje, institucijoje), kurioje nėra darbo medicinos punkto ar sveikatos tarnybos, turi būti pirmosios pagalbos rinkinys bei asmuo, atsakingas už pirmosios pagalbos teikimą.
Šiais laikais beveik pusė žmonių gyvena ir dirba kamuojami streso. Kaip žinome, stresas turi savybę susikaupti ir pasireikšti ypač sunkiomis formomis – susilpnėja organizmo imuninė sistema, sutrinka kai kurių organų darbas, prasideda nemiga ir galų gale atsiranda vidinis nerimas, jaudulys.
Medicininiu požiūriu ji visiškai nepavojinga, bet moraliniu, estetiniu požiūriu – tai pasiutusiai sunki liga“, – taip apie baltmę, kitaip vadinamą vitiligo, atsiliepė ilgus metus padedantis savo pacientams ir bandantis įveikti šią ligą gydytojas dermatologas Nauris Grušauskas.
Akių nuovargio priežastys labai įvairios, ir jų atsiradimo mechanizmai labai skirtingi.
„Dermatologinės ligos yra morališkai sunkios, – sako gydytojas dermatologas Nauris Grušauskas. – Dėl vidaus ligų žmonės dažnai kreipiasi į daktarus, kai nebegali daugiau kentėti, o odos ligas visi greitai pamato.“
Psichinės kilmės šlapimo susilaikymas, taip pat žinomas kaip „drovios šlapimo pūslės“ sindromas arba „urofobija“, yra viena iš socialinio nerimo sutrikimo formų, pasireiškianti baime ir vengimu šlapintis viešose vietose.
Arterinis kraujo spaudimas (AKS) – tai kraujo slėgis, spaudžiantis vidinę arterijos sienelę. Ne tik sergantiems, nėščiosioms, bet ir sveikiems bei niekuo nesiskundžiantiems žmonėms svarbu sekti AKS, nes taip galima užkirsti kelią rimtiems sveikatos sutrikimams.
Energija tiesiogiai įtakoja mūsų gyvenimą ir sąlygoja mūsų saviraiškos galimybes. Energiją, kurią suprantame kaip fizinę ir protinę jėgą, galime sustiprinti - tai mums padeda sprendžiant problemas.
Žmonės yra daug jautresni, nei kartais gali pasirodyti. To priežastis yra regėjimas, klausa, prisilietimas, skonis ir kvapas. Į žmones ir vietas mes reaguojame skirtingai, “jausdami“, jie palankūs mums ar ne, nors tokie skirtumai negali būti priežastimi to, kaip jie atrodo.
Muzikos terapiniu poveikiu naudojamasi tūkstantmečiais, tačiau kaip mokslas, profesija ir tarnyba muzikos terapija pradėjo vystytis tik XX a. viduryje. Pradžiai supažindiname su tuo, kaip padeda muzikos terapija ir kada ji naudinga...
Dėlė teigiamai veikia visą žmogaus organizmą: gerina miegą, apetitą, normalizuoja medžiagų apykaitą ir imunitetą. Be to, dėlėmis gydomos ir įvairios ligos.
Ajurveda – tai mokslas apie gyvenimą. Šis mokslas, kilęs Indijoje, apima dietologiją, gyvenimo būdo ir režimo analizę, meditacijos ir kvėpavimo metodus, medicininių augalų ir prieskonių pritaikymą kasdieniniame gyvenime, natūralius gydymo ir terapijos metodus, kūno, proto ir sielos valymo bei atsinaujinimo programas.
Pastaruoju metu sukuriama vis daugiau naujų vaistų, veiksmingai gydančių ligas, tačiau sukeliančių ir nepageidaujamų poveikių, todėl vis populiaresnė tampa taip vadinama alternatyvioji medicina. Akupunktūra ir homeopatija – plačiausiai žinomos alternatyviosios (kitur dar vadinamos komplementine) medicinos šakos.
Vitaminas K yra riebaluose tirpus vitaminas, būtinas kraujo krešėjimui (net vadinamas koaguliacijos vitaminu). Taip pat šis vitaminas yra svarbus organizmo augimui ir vystymuisi, normaliai inkstų veiklai, žaizdų gijimui ir regeneracijos procesams.
Vitaminas E, dar vadinams tokoferoliu, dalyvauja daugelio fermentų veikloje, taip pat jis veikia kaip antioksidantas, apsaugantis organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio ir stabdantis senėjimo procesą, apsaugantis nuo širdies ligų ir vėžio.
Vitaminas D (kalciferolis) yra riebaluose tirpus vitaminas, kurio svarbiausia funkcija yra kalcio apykaitos reguliavimas. Šis vitaminas susidaro žmogaus organizme jį veikiant saulės šviesai (UVB spinduliams).
Vitaminas C yra vienas iš svarbiausių vitaminų, dalyvaujantis daugelyje procesų, vykstančių organizme.
B grupės vitaminai buvo sujungti į vieną grupę dėl tam tikrų jų savybių ir funkcijų žmogaus organizme panašumų. Visi B grupės vitaminai yra tirpūs vandenyje. Dauguma jų veikia kaip kofermentai, ir yra būtini fermentų, greitinančių biochemines reakcijas organizme, veikimui.
Vitaminu A iš tiesų gali būti vadinamos kelios cheminės medžiagos: retinolis, retinalis, retinoidas. Tai – riebaluose tirpios medžiagos, greitai suyrančios paveikus karščiu, oru ar šviesa.
Visų gyvų organizmų augimui ir vystymuisi yra būtini vitaminai – smulkiamolekuliniai organiniai junginiai, kurių žmogaus organizme nesusidaro arba susidaro nepakankamai.
Kraujo grupės dieta susilaukė didelio publikos dėmesio po to, kai Peter J. D’Adamo, N. D. 1996 m. išleido knygą „Dieta pagal kraujo grupes“. Dėl šios dietos veiksmingumo nėra vieningos nuomonės. Tarp gausybės šalininkų, ši dieta sulaukia nemažai kritikos. Norėdami jums pristatyti kitokį požiūrį, supažindinsime su šios dietos kritiko Michael Klaper mintimis.
Tinkamai maitinantis, rizika susirgti ženkliai sumažėja. Manoma, kad kraujo grupę atitinkanti dieta stiprina imuninę sistemą, o tai gali daryti įtaką sveikatai ir gyvenimo trukmei.
Vertingų, vengtinų, padedančių atsikratyti arba padidinti svorį produktų, kuriuos vartoja skirtingų kraujo grupių atstovai, sąrašas
Jei vargina užkietėję ar laisvi viduriai - verta paskaityti...
Orams atvėsus, turbūt ne vieną vargina nelauktai prasidėjusi sloga. Pateikiame keletą liaudiškų patarimų, kaip ją išgydyti.
   <<    1-30     31-60   
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7