Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Mama ir vaikas

Anglijoje atliktas eksperimentinis tyrimas, bandant nustatyti, ar kryptis, į kurią nukreipiamas kūdikis vežimėlyje, turi įtakos jo savijautai ir vystimuisi. Pasirodžius pirmosioms eksperimento išvadų publikacijoms, tėvai aktyviai reiškia savo nuomonę ir dalijasi vaikų auginimo patirtimi, sutikdami arba nesutikdami su tyrimo išvadomis. BBC News tinklalapyje didesnė dalis tyrimo rezultatus komentavusių tėvų teigė, kad su išvados nesutinka...
Mylintys tėvai, besirūpinantys vaiko sveika mityba, fiziniu aktyvumu, poilsiu, padeda ne tik pasveikti, bet ir užkirsti kelią ligoms
Daugelis tėvų apie ligas, ne tik vaikiškas, susimąsto tik tada, kai atžala suserga. Tam, kad nereikėtų ilgai ieškoti papildomos informacijos kitur, pateikiame keletą patarimų, kaip elgtis, kai vaikas serga peršalimo ligomis.
Naudinga informacija apie alergijos simptomus, dažniausius alergenus ir veiksmų planą, pastebėjus, jog vaikas yra alergiškas.
Manoma, kad per didelis kofeino kiekis nėštumo laikotarpiu gali tapti vienu iš persileidimo faktorių.
Kad nei jūs, nei jūsų kūdikis nepatirtų streso, kai nuspręsite jo nebemaitinti savo pienu.
Labai svarbu teisingai priglausti kūdikį, nes tik tada žindymas netampa skausmingas ir kūdikis pakankamai pavalgo...
Kaip dažnai maitinti? Ar kūdikis gauna pakankamai pieno? Kaip įtraukti mano partnerį ir kitus šeimos narius į kūdikio priežiūros procesą? Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus atsako sveikatos priežiūros specialistai.
Nėštumo metu krūtys padidėja ir pasunkėja. Aureolė, sritis aplink spenelį, patamsėja ir padidėja. Nėštumo metu išsiskiriantys hormonai stimuliuoja pieno kanalėlių, pieno liaukų ir alveolių vystymąsi. Antroje nėštumo pusėje išsiskiria hormonas prolaktinas, kuris padeda gamintis pienui.
Motinos pienas yra pats geriausias maistas jūsų kūdikiui, todėl norint, kad jūs tuo galėtumėte džiaugtis kaip galima ilgiau, atsižvelkite į šiuos patarimus...
Naujagimio atsiradimas – tai nuostabus ir kartu neramus laikas, kai reikia apsispręsti dėl daugybės dalykų. Vienas pirmųjų klausimų – kaip maitinsite?
Norint, kad žindymas būtų patogus ir sėkmingas, reikia rasti tinkamą žindymo pozą ir teisingai priglausti kūdikį. Svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir galėtumėte atsipalaiduoti, nes kiekvieną kartą gali tekti maitinti kūdikį apie 30 minučių.
Didžioji dalis žindančių ar ketinančių žindyti moterų susiduria su įvairiomis problemomis. Tam, kad mamyčių nekankintų pritvinkusios krūtys ar suskilinėję speneliai, pateikiame šių problemų sprendimų sąrašą.
Nuo to, kur ir kaip žindysite savo kūdikį, priklausys, kiek šis įvykis bus malonus jums abiems. Žemiau pateikti patarimai padės susikurti ramią žindymo aplinką.
Ne viena būsima mama tik pastojusi pagalvoja, kas bus mažyliui, jei ji susirgs kokia nors infekcine liga. Pateikiame keletą patarimų, kaip išvengti gripo ir kaip jį gydyti.
Dažną moterį tik pradėjusią lauktis, kamuoja rytiniai (gali pykinti ir dieną, ir vakare) pykinimai. Kas sukelia pykinimą, niekas negali tiksliai pasakyti. Kiekvienai moteriai gali būti skirtingos priežastys. Pateikiame keletą patarimų, kaip šio nemalonumo būtų galima išvengti.
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7