Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Patarimai, kad žindymas būtų malonus procesas
www.infomed.lt pagal AVENT atstovo UAB "Limedika" rekomendacijas
2008-05-02 
 
Nuo to, kur ir kaip žindysite savo kūdikį, priklausys, kiek šis įvykis bus malonus jums abiems. Žemiau pateikti patarimai padės susikurti ramią žindymo aplinką.
  • Leiskite kitiems jums padėti. Jei įmanoma, paprašykite, kad jūsų partneris, mama ar draugė padėtų apsipirkti ar atlikti įvairius darbus namuose pirmosiomis savaitėmis, kol nusistovės kūdikio maitinimo režimas.
  • Žindykite patogiaiišsirinkite savo mėgstamiausią ar tiesiog patogiausią vietą: kėdę, sofą, lovą. Jei tai padės atsipalaiduoti, galite pritemdyti šviesas ar klausytis švelnios, raminančios muzikos.
  • Pasiruoškite, kad niekas negalėtų jūsų trukdyti, netoliese pasidėkite medžiaginę servetėlę, jei kūdikis atpiltų, šiltą kompresą, kuris paskatins pieno išsiskyrimo refleksą, maisto ar gėrimo, kelias pagalves, kurios prilaikys jūsų nugarą ir rankas. Jei primažinsite telefono garsą, jį išjungsite ar pasidėsite netoliese, niekas negalės jūsų bereikalingai trukdyti.
  • Sveikai maitinkitės. Žindančios moterys gali pajusti padidėjusį troškulį. Vanduo yra geriausias skystis jūsų kūnui, tačiau neužmirškite, kad skysčių galite gauti ir iš sriubos, vaisių ir daržovių sulčių bei pieno. Nerūkykite, nenaudokite narkotinių medžiagų, taip pat ribokite alkoholio ir kofeino suvartojimą. Jei dėl kažko suabejojote, kreipkitės į savo gydytoją, akušerę ar lankančią seselę.
  • Mėgaukitės šiuo momentu: tai – nuostabus metas, kai galite pasidžiaugti vienas kito draugija. Kalbėkitės su kūdikiu, dainuokite daineles ir glostykite, nes tai – puikiausi būdai parodyti kūdikiui, koks ypatingas ir mylimas jis yra. 

Kartais maitinimo trukmė gali keistis. Jūsų kūdikis gali žįsti tik penkias minutes arba gali pareikalauti ilgo ir ramaus 40 minučių maitinimosi. Jei maitinimas visada trunka ilgiau nei 30 ar 40 minučių, tai reiškia, kad kūdikis maitinimo metu užkandžiauja ir snūduriuoja. Jei kūdikis žinda ne aktyviai, jis gali negauti pakankamai pieno. Todėl kiekvieną kartą, kai jis ar ji ima snausti, pažadinkite savo kūdikį švelniai jį patapšnodamos, pakeisdamos padėtį ar krūtį. Paprastai po keleto maitinimų, pasinaudojus šiais patarimais, kūdikis vėl ima žįsti energingiau.


Jums gali būti naudinga:
Priemonės spenelių priežiūrai
Apatinis trikotažas maitinančioms moterims
Pientraukiai, maitinimo sistemos ir jų priedai
Buteliukai, indeliai ir jų priedai kūdikio maitinimui

 


Skaityti komentarus (1)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 72 + 87 - 44 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7