Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Kūdikio atjunkymas
 
www.infomed.lt pagal AVENT atstovo UAB "Limedika" rekomendacijas
2008-05-06
  
Jungtinės Karalystės sveikatos departamentas pataria pilnai žindyti kūdikį pirmuosius šešis mėnesius, o kitus šešis mėnesius tęsti žindymą ir kartu duoti papildomo maisto. Po 12 mėnesių galite ir toliau žindyti, kol to nori motina ir kūdikis.
 
Natūralus atjunkymas

Po truputį ugdykite savo augančio vaikelio nepriklausomybę ir, kai kūdikis yra tam pasiruošęs, palaipsniui žindymą pakeiskite sotesniu maisteliu.
 
Atjunkymo planavimas
 
Kartais susiklosčiusios aplinkybės neleidžia tęsti žindymo, ir jums gali tekti sudaryti atjunkymo planą. Atjunkymo nereikėtų pradėti tuomet, kai kūdikis ar jūs sergate. Jei nutraukinėjate pieną, kasdien palaipsniui mažinkite nutraukiamo pieno kiekį. Geriausias būdas pratinti savo kūną ir kūdikį prie atjunkymo – tai atsisakyti mažiausiai kūdikiui patinkančio žindymo karto. Tą maitinimą pakeiskite kūdikių mišinėliu ar sotesniu maistu, atitinkamai pagal paros laiką. Visą likusią savaitės dalį ir toliau atsisakykite to žindymo karto. Kas savaitę mažinkitre žindymų skaičių iki dviejų trijų žindymų per parą. Naudodamiesi šiuo atjunkymo metodu jūs ir jūsų kūdikis galite patys nusistatyti atjunkymo greitį ir galite tai daryti greičiau ar lėčiau, taip, kaip jums patogu.
 
Greitas atjunkymas
 
Jei staigiai nutrauksite žindyti, blogai jausitės tiek jūs, tiek jūsų kūdikis, netekęs įprasto artumo ir švelnumo momentų. Prašykite pagalbos savo gydytojo, kad jis patartų, kuo pakeisti žindymą ir kaip palengvinti atjunkymą.

Jums gali būti naudinga:
Priemonės spenelių priežiūrai
Apatinis trikotažas maitinančioms moterims
Pientraukiai, maitinimo sistemos ir jų priedai
Buteliukai, indeliai ir jų priedai kūdikio maitinimui

Skaityti komentarus (3)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 25 / 6 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7