Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Detoksikuojanti dieta
www.infomed.lt Aušra iš Kauno konkursui Mano sėkmės dieta
2009 04 08

     Paprasta detoksikuojanti dieta skirta pašalinti elementus arba maisto produktus, kurie sukelia problemų fizinei savijautai. Visų pirma, atsisakydami produktų, kurie palieka žymų toksinų kiekį organizme, padėsime kūnui išlikti natūraliam.

     Dieta koncentruojasi į šviežių, paprastų maisto produktų, kurie neteršia kūno, racioną. Štai keletas patarimų, kaip tokios dietos laikytis:

1. Planuokite

     Jeigu ketinate ką nors pasiekti, planuoti būtina, o paprastai detoksikuojančiai dietai reikalingas ir paprastas planas. Visų pirma, reikia sudaryti sąrašą produktų, kuriuos valgysite. Antra, geriausia tuos produktus nusipirkti iš anksto, kad galėtumėte skirti laiko jų ruošai (sveiki receptai) ir kasdien negaištumėte laiko prekybos centre.

2. Natūralūs produktai

     Paprasta detoksikuojanti dieta, tikrai nereiškia, kad reikia gyvastį palaikyti maisto papildais ir žolelėmis.

     Vienintelis principas – mažiniti chemiškai ir komerciškai apdorotus maisto produktus. Tai greitai paruošiamas maistas (pusfabrikačiai), konservuoti, džiovinti, marinuoti maisto produktai ir kt. Šių produktų savybėms išlaikyti naudojmos cheminės medžiagos (maisto priedai), kurie savo ruožtu kaupiasi organizme sukurdami daugiau toksinų.

3. Žalios lapinės daržovės

     Daržovės yra vienas iš geriausių veikliųjų detoksikacijos medžiagų. Vadinasi, ne mažiau kaip 50% planuojamos dietos turi sudaryti žalios daržovės. Pašalinsite toksinus, sukeltus aplinkos taršos, rūkymo ir kitų aplinkos veiksnių.

4. Obuoliai

     Ne visi žmonės žino, kad obuoliai yra vienas geriausių pasirinkimų valyti ir detoksikuoti organizmą. Be to, obuoliai neturi medžiagas, sukeliančios dantų ėduonį. Suvalgykite bent vieną obuolį per dieną ir artimiausiu metu Jums apsilankyti pas gydytoją neprireiks.

5. Vanduo

     Visada išgerkite pakankamai vandens per dieną. Ne mažiau kaip aštuonios stiklinės vandens – sotumas plius organizmo vlaymas.

     Vartojant daugiau skysčių, kenksmingi cheminiai junginiai gali būti daug lengviau pašalinti iš organizmo, kad ir per odą, prakaituojant.

     Tokios dietos reikia laikytis nuolat. Kadangi paprasta detoksikuojanti mityba niekada nevargina, jos laikytis jums daug valios pastangų neprireiks. Rekomenduojama taikyti ir kitems šeimos nariams. Sėkmės.

Skaityti komentarus (3)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 48 + 93 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7