Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Grikių dieta II
www.infomed.lt Birutė iš Kauno konkursui Mano sėkmės dieta
2009 04 07

     Prieš pradedant laikytis šios dietos – būtų gerai padaryti iškrovos dieną, patartina net 3 kartus per mėnesį. Tai naudingas būdas atsikratyti nereikalingų medžiagų, tuo tarpu atnaujinti organizmą naujomis, išvengti daugelio nepageidaujamų ligų bei netinkamos mitybos ir maisto sukeliamų pojūčių . T.y. paskirti dieną organizmo valymui. Šią dieną svarbiausia – vanduo, kurio reikia išgerti ne mažiau 2 litrų, dar geriau būtų 3 litrai vandens, tinka ir nesaldinta žolelių arbata.

     Grikių paruošimas dietai. Pirmąją dieną 250g grikių suberti į dubenėlį, nuplikyti juos vandeniu ir nelaukus kol jie išbrinks – valgyti užsigeriant arba tiesiogiai juos užpylus kefyru ar jogurtu. Paįvairinimui galima grikius valgyti su uogiene. Retkarčiais galima grikius pavirti, bet patartina be jokių prieskonių. Pajutus alkį – galima valgyti vaisių, ar daržovių – taip pat be druskos, prieskonių ar papildomų padažų. Grikių dietos laikytis ne ilgiau kaip savaitę, po to kartoti tik po mėnesio. Per savaitę svoris gali sumažėti iki 10 kg.

     Įprastai maitinantis, rekomenduojama ryte gerą pusvalandį prieš valgį išgerti stiklinę vandens. Kartais galima į vandenį įspausti citrinos, tai suteiks energijos ir žvalumo, moterims veikia prieš celiulitą. Niekada neatsisakykite pusryčių - geriau mažiau smaližiauti vakarais.

Skaityti komentarus (17)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 8 * 2 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7