Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Sėkmei subalansuota dieta
www.infomed.lt Rimantė iš Kauno konkursui Mano sėkmės dieta
2009 05 06

     Dažniausiai tada, kai gyvenimas pateikia pačių nemaloniausių staigmenų, apie jokias dietas ar sveiką gyvenimo būdą negalvoji ir stengiesi tiesiog nenulipti nuo proto, gerdamas daug kavos, užkandžiaudamas greitu maistu ir stresuodamas net sapnuose. Visa tai palieka žymes organizme: padidėjęs svoris, papilkėjusi oda ir kaip styga įtempta nervinė sistema, kas galiausiai tampa naujo juodo periodo priežastimi. Ir taip pasaka be pabaigos gyvenimo džiaugsmo nepastebint.

     Galima gyventi ir kitaip – laikantis sėkmei subalansuotos dietos. Viena geriausių priemonių, gerinančių savijautą – melisų arbata prieš miegą. Melisos padeda ne tik nervus nuraminti, bet ir virškinimą gerina, taigi, puodelis melisų arbatos prieš miegą yra viena iš mano sėkmės paslapčių.

     Dar viena svarbi sėkmei subalansuotos dietos ypatybė – beprotiškas išrankumas maisto kokybei. Kadangi pats esi savo laimės kalvis, turi savo sėkmės instrumentus – savo kūną bei protą – laikyti tinkamoje parengtyje. Veisliniai gyvūnai, rengiami parodoms ar varžyboms, yra maitinami pačiu geriausiu maistu, subalansuotu puikiai jų išvaizdai bei fizinėms savybėms. Siūlau imti pavyzdį iš veislinių gyvūnų augintojų ir pasirūpinti savo kūnu patiems: geriau mažesnės porcijos, tačiau pačios aukščiausios kokybės maisto. Daržovių galima įsigyti nebūtinai chemija apdorotų, o Lietuvoje vis dar gyvena ūkininkai sveikai gyvulius auginantys – apsilankykite ūkininkų turgeliuose ir, esu tikra, rasite tikrą lobyną sveikatai naudingų maisto produktų. Tikro maisto ir skonis kitoks, ir savijauta kokybišką maistą valgant kur kas geresnė. Ir nors kokybiškas maistas kainuoja daugiau nei populiarusis-pusfabrikatinis, sutaupysite vaistų, kurių paprastai prireikia virškinimui streikuojant, sąskaita.

     Svarbiausia, susidraugaukite su savimi. Kiekvienas žmogus yra individualus – vienam nuo didelio kiekio kasdien geriamo vandens kris svoris, kitam – tins kojos, vienam nuo jogurto virškinimas gerės, o kitą išbers bjauriais spuogais ir kankins meteorizmas. Nėra vieno teisingo maitinimosi recepto lygiai taip pat kaip nėra dviejų vienodų žmonių. Ir tai nėra trūkumas – tai jūsų privalumas. Todėl visų pirma klausykite savo organizmo.

     Jeigu norisi saldumynų, o jų tikrai norisi, kai sėkmė, rodos, nusisuko, siūlau rinktis itin kokybišką juodąjį šokoladą. Geriau mažas gabalėlis puikaus juodojo šokolado nei priekaištai sau, kad drįstate norėti saldumynų. Svarbiausia – saikas ir besąlygiška meilė.. sau. Tik save mylintis žmogus gali laikytis sėkmei subalansuotos dietos, nes sėkmė – kaip ir kiti žmonės – linkusi pasirinkti tą, kuris moka mylėti save.

     Norint, kad sėkmei subalansuota dieta būtų sėkminga, visų pirma reikia jaustis sėkmės vertu žmogumi. Jeigu jausies ypatingu, sėkmė bus tavo sąjungininkė.

Skaityti komentarus (3)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 5 * 9 - 1 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7