Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Gydyti meilę. Kaip?
www.infomed.lt parengta pagal UAB „Asmeda“, Lidija Joniškė
2010 03 17

Lietuvoje vis dar gajus požiūris, jog kalbėti apie lytinį gyvenimą yra tabu. Tačiau tai yra neišvengiama. Algirdas Šumila, žinomas dermatovenerologas ir „meilės gydytojas“, tikina, jog lytinės sveikatos klausimai yra itin svarbūs ir į juos privalo būti atsakyta laiku. Profesionalus požiūris ir sukaupta patirtis specialistui padeda konsultuojant tiek vyrus, tiek moteris lytinės sveikatos klausimais, skiriant gydymą nuo įvairių lytiškai plintančių susirgimų, konsultuojant šeimos planavimo, kontracepcijos klausimais. Kitaip tariant, - gydant meilę.

Meilės gydytojas Algirdas Šumila su savo pacientais bendrauja ne tik tiesiogiai akis į akį, bet ir internetu. Jau kuris laikas gydytojas nuolat dalyvauja įvairiuose forumuose ir išsako savo profesionalią nuomonę, dalina patarimus klausimų – atsakymų skyreliuose. Nors tikslus ir visiškai aiškus sprendimas yra pasakomas tik gyvos konsultacijos metu, tačiau internetu yra suteikiama greitoji pagalba tiems, kurie nežino, kaip elgtis, kur kreiptis ar jaučia baimę dėl iškilusių lytinės sveikatos problemų. Būtent todėl gydytojas Algirdas Šumila kviečia apsilankyti www.meilesgydytojas.lt patarimų tinklapyje, kuriame ne tik rasite visą Jums reikiamą informaciją, bet ir galėsite užduoti klausimus, diskutuoti Jums rūpimomis temomis. Juk tik sveikame kūne galime surasti sveiką sielą ir pajusti visus meilės mums teikiamus malonumus.

Žmogus negali gyventi nekvėpuodamas, lygiai taip pat jis negali gyventi nejausdamas meilės. Meilė ir jos teikiami malonumai yra tai, kas priverčia kiekvieną iš mūsų sukti gyvybės ratą ir judėti pirmyn. Ir kiekvienas to siekiame, tačiau ne visi tai sugebame pripažinti. Meilės gydytojo Algirdo Šumilo teigimu, „kad meilė kiekvienam iš mūsų taptų varančiąja jėga, ją reikia nuolat puoselėti, auginti, gydyti, kai ji yra sužeista ir serga“.

Gydyti meilę, tai gydyti ne tik sielą, bet ir visa tai, kas susiję su tauriu meilės jausmu. Intymūs dviejų žmonių santykiai atneša ne tik pilnatvės, pakylėjimo jausmus, kurie kuria gyvybę ir puoselėja meilę. Tai, kas intymu, taip pat susiję su rizika, nesaugumo, baimės jausmu. Baimė prarasti artimą žmogų, partnerį, rizika užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, nepatirti pasitenkinimo jausmo, pastoti ar netekti kūdikio. Tačiau tai tik keletas trikdžių ir grėsmių, kurios sustabdo mus ir priverčia atsigręžti į save ir į savo partnerį. Tuomet iškyla klausimas: ką mes darome ne taip? Meilės gydytojas Algirdas Šumila pasirengęs atsakyti į Jums kylančius klausimus, diskutuoti ir patarti visais aktualiais meilės klausimais.

Skaityti komentarus (4)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 50 - 72 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7