Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Kaip kovoti su celiulitu?

www.infomed.lt
2008-07-01
   
Yra labai daug būdų, kurie tariamai gydo, mažina celiulitą, bet jų efektyvumas remiasi subjektyviais asmeniniais potyriais ir vertinimais. Nėra jokių viešai priimtų ir standartizuotų gydymo būdų, nes objektyvūs įvertinimo kriterijai veiksmingumui įvertinti - ultragarsiniai ir magnetinio rezonanso tyrimai. Daugelis priemonių efektyvumą vertina apsiribodami fotografavimu, apimčių matavimu, vizualiniu, subjektyviu įvertinimu. Celiulitas yra gyvenimo būdo „liga“, su kuria kovojant laimėti galima tik kompleksinėmis kovos priemonėmis:

  • pirmiausia reikia pradėti koreguoti mitybą, nes su maistu gaunamas cukraus ir riebalų perteklius, netaisyklingas maitinimasis, užkandžiavimai skatina kauptis riebalus ant šlaunų ir sėdmenų;
  • rekomenduojamas reguliarus fizinis krūvis, kuris skatina greitesnę kraujotaką, limfos apytaką, stiprina jungiamojo audinio tinklelį;
  • vengti alkoholio, nes jis labai greitai virsta riebalais, mažina B grupės vitaminų, kurie būtini sveikai odai;
  • rūkymas lėtina deguonies, vitamino C, naudingų maisto medžiagų pasisavinimą;
  • geriamieji kontraceptikai ar pakaitinė hormonų terapija sukelia hormono – estrogeno kiekio padidėjimą kraujyje, o tai skatina riebalų kaupimąsi ir celiulito atsiradimą.

Ar padeda masažai kovoje su celiulitu?

Masažai gali padėti gydant celiulitą, ypatingai, daromi keliomis rankomis: pagerina audinių tonusą, mikrocirkuliaciją, limfos drenažą, mažina kūno apimtis, daro odą elastingesnę. Paskutiniu metu yra labai išpopuliarėjęs vakuuminis masažas, atliekamas su neigiamu slėgiu. Rezultatas pastebimas po 10-15 procedūrų. Dėl vakuumo poveikio po procedūrų gali atsirasti mėlynių - tai normalu. Prieš ir po šio masažo reikia gerti daug skysčių.

Kokiomis technologijomis kovosime ateityje su celiulitu?

Netolimoje ateityje veiksmingiausias gydymo būdas bus lazeris. Jau dabar naudojama daug sistemų, kurių pagalba mažinamas celiulitas. Gali būti derinami infraraudonieji spinduliai,  radijo bangos ir mechaninis poveikis. Rezultatai pastebimi po 4-6 procedūrų, bet reikia atlikti mažiausiai 10-15 procedūrų, kad norimas pokytis būtų pasiektas. Procedūrų metu nejaučiama skausmo, tik maloni šiluma ir masažas, viso to pasekmė - suaktyvinama elastino, kolageno sintezė, oda atrodo jaunesnė, stangresnė, sumažėja celiulito laipsnis, formuojama figūra.

Kokių veikliųjų medžiagų reikia ieškoti renkantis kosmetines priemones nuo celiulito?

Kosmetikos produktuose nuo celiulito reikėtų ieškoti: dumblių ekstraktų, mažojo bugienio ekstrakto, vynuogių sėklų aliejaus, kurie aktyvina mikrocirkuliaciją, mažina audinių paburkimus, šalina toksines medžiagas. Veiksmingas ir karnitinas, dalyvaujantis riebiųjų rūgsčių skaldymo procese, kofeinas, aktyvinantis fermentus bei mažinantis riebalų sankaupas.

Retinolio poveikis celiulitui yra labiausiai išnagrinėtas ir įrodytas: ši medžiaga stimuliuoja ląstelių aktyvumą, naikina lipidų sankaupas, neleidžia susidaryti naujoms riebalinėms, ląstelėms.

Forskolinas - veiksminga augalinė medžiaga, kuri skatina riebalų sumažėjimą ir yra 50 kartų galingesnė už kofeiną. Ji skatina riebalų skilimą (lipolizę) – natūralų riebalų pasišalinimo iš riebalų ląstelių procesą. Dėl to gerokai sparčiau nyksta riebalai, mažiau įtempiamos riebalų ląstelės.


Jums gali būti naudinga:
Masažuoklis celiulito Medisana AC850
Aliejus masažinis nuo celiulito Kadagys IKAROV 125ml
Aliejus masažinis nuo celiulito Kiparisas IKAROV 125ml
Kremas masažui trigubo poveikio ORO DI SPELLO 500ml
Kremas nuo celiulito Oligo.DX 150ml
Kremas kūnui stangrinamasis Bulgarijos Rožė BIOFRESH 300ml
Aliejus nuo celiulito su beržų lapų ekstraktu (Birch) WELEDA 100ml


Skaityti komentarus (4)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 94 - 90 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7