Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Meilė savo kūnui
       www.infomed.lt 

2008-04-24

Nuo požiūrio į savo kūną daug priklauso ir savęs vertinimas. Nuolatinis nepasitenkinimas savo kūnu neigiamai veikia ne tik išorę, bet ir psichologinę būklę. Savęs nuvertinimas atima iš moters galimybę vilkėti gražius drabužius, būti aktyviai ir jaustis supančios aplinkos dalimi. Reikia išmokti mylėti savo kūną kaip unikalią ir nepakartojamą savęs dalį. Norint nusikratyti neigiamo požiūrio į savo išvaizdą, reikės laiko ir pastangų, bet rezultatas bus to vertas.

Mėgaukitės savo kūnu - nekimškite į jį tokių
bjaurasčių", kaip traškučiai ar kitas greitas maistas. Jūsų kūnui reikia sveiko maisto. Be to, jam reikia nuolat judėti. Jei sportas jums kelia neigiamas emocijas, prisiminkite, kad yra joga, šokiai ir plaukiojimas. Neskubėkite iš esmės keisti savo išvaizdos. Pirmiausia tam nusiteikite psichologiška ir bandykite keisti visą požiūrį į mitybą, sportą ir t.t.

Nusikratykite" kritikos – labai dažnai ne tik kiti, bet patys save kritikuojame. Iš esmės patys esame pikčiausi sau priešai. Nuo šiol nei sau, nei kam nors kitam neleiskite kritikuoti savo išvaizdos. Pasakykite artimiesiems, kad priimsite tik konstruktyvią kritiką, tai, ką tikrai reikia ir galima taisyti, o ne svaičiojimus apie svorio metimą. Nustokite manyti, kad esate nepatrauklios, tada taip manyti nustos ir kiti. Taip pat labai svarbu išmokti girti kitus žmones. Jei teigiamai vertinsit kitų žmonių figūras, tikrai taip pat vertinsit ir saviškę.

Nesislėpkite po drabužiais - per daug žmonių įsitveria" vieno dydžio drabužių ir visą laiką vilki beformius apdarus. Reikia išmokti rengtis priklausomai nuo figūros tipo, drabužiais slėpti trūkumus ir paryškinti figūros privalumus.

Skaityti komentarus (2)
Straipsnių komentarai
Vardas*:    El.paštas:
Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
Jei kodo neperskaitote, spaudinėkite ant paveikslėlio tol, kol kodas taps įskaitomas*.
Kiek bus 57 + 52 - 44 =  
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7