Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Ampulės veidui LAMARIN ULTRA 3x2ml
Parašė: hiperfarma   El.paštas: info@hiperfama.lt   Tel. +37068031999   Skelbimo data: 2008-05-27 22:07:09

Naujiena
Gamintojas: Vokietija

Kaina: 111,84
http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/product/20000105321

Lamarin odos priežiūros priemonės su jūros dumbliais ir dumblo ekstraktu atgaivina ir nuramina odą, ji tampa stangresnė bei lygesnė – tai magiškas produktas ne tik veidui, bet ir visam organizmui. Jūros dumble randama vertingos natūralios medžiagos, kuri suteikia odai jaunumo, sveikatos ir grožio - tai mineralais praturtinta jūros druska, padedanti iš odos pašalinti toksinus, o siera neutralizuoja padidėjusį riebalų išsiskyrimą iš odos ir valo susikaupusius nešvarumus. Magnis skatina metabolizmo reakcijas ir lėtina odos senėjimo procesus. Vitaminai atstato odos drėgnumą, stimuliuoja audinių atsinaujinimą. Produktai gaminami pagal unikalią technologiją, kuri ištirta ir patentuota pavadinimu Lamarin kosmetika. Vienintelis šios rūšies jūros dumblių ekstraktas yra išgaunamas iš Šiaurės jūros dumblių, auginamų Cuxhaven laboratorijoje ( Vokietija). Šis ekstraktas naudojamas siekiant praturtinti visus Lamarin odos priežiūros produktus – sukuriant puikų efektą visų tipų ir amžiaus odos priežiūrai.
Stiprus veikliųjų medžiagų koncentratas, veikiantis tuojau pat. Ypač didelis dumblių su kviečių proteinais derinys padeda tuojau pat išlyginti odą ir panaikinti jos suglebimą. Stimuliuojama kraujo cirkuliacija, jūros dumblo ekstraktas aprūpina odą ilgalaike drėgme. Speciali priemonė nuostabiam ir žaibiškam rezultatui pasiekti.
Jei esate pavargusi, o reikia labai gerai atrodyti,ši ampulė padarys stebuklą- lašelis, įmaišytas į kremą ar ištapšnotas į odą apie akis, atgaivins ją taip, kad 6 val.atrodysite gaivi, be jokio nuovargio požymių.Efektas staigus ir ilgalaikis.Pakuotėje yra 3ampulės, kurios užsukamos dangteliais.Galima naudoti daug kartų.
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7