Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Jūratė
2012-11-12 14:19:06
Sveiki, perskaičiusi šį straipsnį susigraudinau, aš esu 3mėn. mažylės mama, Mes igi vargstam tik ne ta liga, bet raumunukai irgi mūsų yra įtempti,būvom pas neurologą išrašė raminamų vaistų ir masažai bus atliekami nuo 4 mėn. tai suprantu šia mamytę, kaip sunku yra jei nežinai kaip savo mažyliui gali padėti ir jei tavo mieste nėra specialistų. džiaugiuosiu ir linkiu kad jūsų mažylis augtu sveikas ir linksmas.Mama Jūratė
a
2010-03-28 22:48:51
nors jusu istorija perskaiciau snd, bet tikrai dziaugiuosi uz jus ir pirmaisiai saunuoliai, kad pradzioj nepaluzot ir nepalikot savo vaikelio (kaip sake gyditojai). tikiu sunku, bet tai yra jusu vaikas. melskites uz ji ir viskas bus gerai sekmes jums
Violeta K.
2010-02-15 11:52:52
kazkodel nestebina toks mediku elgesys. klinikose as taip pat buvau susidurus su absoliuciu mediku abejingumu - be abejo - akuseriniam ir gimdymo skyriuose.... viskas geai, kas gerai baigiasi, bet tikrai ne mediku deka... sekmes ir stiprybes o pasidometi tai ir patys galejote kas per ligos vaika puola, nereikia laukti kol gydytojai ka nors pasiulys - ne ju vaikas - jiems gi nusispaut.
Mama
2009-09-01 23:34:52
Mūsu dukrytei penkeri metukai. Gyvename provincijoje kurioje taip pat sunku gauti iformacijos kaip auginti saulės vaikučius.Bet man jos ir nereikėjo nes mažę auginam kaip sveika vaiką, ji lanko bendra darželį, žaidžia su sveikais vaikais. Su vaiku yra dirbama nuo ryto iki vakaro (darželyje ir aš pati)užtai rezultatai akivaizdus. Asilieka tik kalba.Norečiau palinkėti visiems tėvams auginantiems saulės vaikus kantrybės ir darbo darbo, nes yra auksinė taisyklė kiek idėsi tiek turėsi. SĖKMĖS!!!
Irma
2009-05-25 12:06:48
jau skaitydama pirmas eilutes negalejau sulaikyti asaru, toks jausmas, kad pati buciau parasiusi si straipsni. I toki kelia gyvenimas pasuko ir mus, turime dukryte jai 9 men. dar sedeti negali, bet puikiausiai laikoma uz rankyciu eina. viskas kitaip. artimiausi draugai zino musu istorija, ziauriai mus palaiko, tik kitiems to sakyti nesiruosia, nes zinau, kad suteikciau jiems malonuma apkalbeti mane, niekada nebuvau jautri, bet tas ivykis mane taip mane palauze, jog gazi ar kada beatsitiesiu. Saugau savo vaika, myliu, lepinu, mokinu....viskas , kas imonama darau, rezultatai matosi.... ir tai "jaunajai seimai"linkeciau buti dar stipresniems nei visada, nes viskas dar pries akis. AUKITE, STIPREKITE, TOBULEKITE.
saidux
2008-12-17 12:27:44
esi sauni mama,kantrybes tau,istvermes,sekmes didziausios jusu seimai linkiu...
Ivona
2008-10-11 00:03:43
Sveiki:) jus labai geri teveliai,ir nekreipkit daug demesio i aplinkinius,nes jie vistiek nesupras,ka jus jauciat.As skaitydama sia istorija verkiau,as jus taip suprantu.Nesliepkit vaiko,tegul zmones mato,kad jus laimingi,vaiksciokit i baznycia,nes Dievas jums padeda.As zinau,kad vaika augint yra nelengva,as pati turiu 6 men.dukrite.As jums linkiu sveikatos,o visa kita bus. ATE :)
vilma
2008-08-05 16:36:24
Labai gerai Jus suprantu... Kai suzinojome, jog musu draugai susilauke sunelio su Dauno sindromu, labai ilgai negalejome tuo patiketi ir vis guodeme tevelius, kad ivyko kazkoks nesusipratimas. Dar ir del to taip masteme, kadangi ju pirmasis sunelis sveikut sveikutelis. Buvo sunku suvokti ir suprasti... Esu kazkur girdejusi, kad tokie vaikuciai yra Dievo bucinukai. Dabar esame nuostabaus Matuko kriksto teveliai, o ir Matas - reiskia Dievo dovana. Jis si varda atsinese dar budamas motinos isciose. Ir dar noriu pridurti, kad musu visuomeneje ir medicinoje tikrai truksta ziniu bei isprusimo... Aukit diduciai bukit stipruciai!

 1-8   
APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7