Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   
Daugiau:

Susiję straipsniai:

IMAZOL KREMAS 30G

Vaistai > Dermatologiniai vaistai > Vaistai nuo odos grybelių
  Gamintojas:
SPIRIG AG

PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

Imazol 10mg/2,5mg/g kremas
Klotrimazolas/Heksamidino diizetionatas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Imazol ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Imazol
3. Kaip vartoti Imazol
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Imazol
6. Kita informacija1. KAS YRA IMAZOL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Imazol kremas yra preparatas, kuris patikimai sunaikina odą pažeidusius grybelius ir kai kurias bakterijas. Niežulys, kuris dažnai vargina sergant tokiomis infekcinėmis ligomis, po kelių dienų paprastai išnyksta. Imazol kremas gerai prilimpa prie odos, todėl tinka šlapiuojančioms odos infekcinėms ligoms gydyti. Imazol kremu gydomos pėdų, pažastų, lyties organų išorinių sričių odos ligos, kurias sukelia grybeliai ir bakterijos (ypač tarpupirščių ir odos raukšlių grybelis).

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT IMAZOL

Imazol vartoti negalima:
Imazol nevartojamas, jei padidėjęs jautrumas vaisto sudėtyje esančioms medžiagoms. Imazol negalima vartoti, jei padidėjęs jautrumas kitiems vaistams nuo grybelių sukeltų ligų (imidazolo dariniams).

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Negalima vaisto tepti apie akis. Jeigu grybelių pažeistas odos plotas labai didelis (arba pažeisti ir nagai), reikia kreiptis į gydytoją. Informuokite savo gydytoją arba vaistininką, jeigu Jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas, geriate ar vartojate iš išorės kitokių vaistų (taip pat pirktų savo nuožiūra!). Imazol kremu negalima tepti varpos galvos.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Lokaliai vartojamas klotrimazolas su kartu vartojamu amfotericinu ir kitais polieniniais antibiotikais gali veikti antagonistiškai.

Imazol vartojimas su maistu ir gėrimais
Specialių reikalavimų nėra

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Atitinkamų tyrimų duomenimis, klotrimazolas teratogeninio poveikio nesukelia, tačiau nėščių moterų kontroliuojamų klinikinių stebėjimų neatlikta. Heksamidino poveikio kontroliuojamų tyrimų su gyvūnais bei nėščių moterų kontroliuojamų klinikinių stebėjimų neatlikta. Nėštumo metu Imazol kremą galima vartoti tik tuo atveju, jeigu gydymo nauda didesnė už galimą žalą vaisiui.
Ar klotrimazolio ir heksamidino patenka į motinos pieną, nežinoma. Žindanti motina neturėtų tepti Imazol kremo ant krūtų.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Imazol gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Imazol medžiagas
Duomenys nebūtini3. KAIP VARTOTI IMAZOL

Visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastai, rekomendavus gydytojui arba vaistininkui, Imazol reikia nestipriai, plonu sluoksniu įtrinti į nuplautą ir gerai nusausintą odą rytą ir vakare.
Ūmiems ligos simptomams po savaitės kremo vartojimo sumažėjus, vaisto vartoti reikia dar mažiausiai 4 savaites, kad infekcija nepasikartotų.

Pavartojus per didelę Imazol dozę
Dėl preparato savybių perdozuoti praktiškai neįmanoma

Pamiršus pavartoti Imazol
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Nustojus vartoti Imazol
Pokyčių nepastebėta4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Imazol, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Imazol sudėtyje esančios medžiagos padidėjusio jautrumo reakciją ir odos dirginimą (deginimą, paraudimą, patinimą, pūsleles, mazgelius arba niežulį) sukelia retai.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.5. KAIP LAIKYTI IMAZOL

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje.

Ant dėžutės ir tūbelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Imazol vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.6. KITA INFORMACIJA

Imazol sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra klotrimazolas, heksamidino diisetionatas. 1 g kremo yra 10 mg klotrimazolo, 2,5 mg heksamidino diisetionato.
- Pagalbinės medžiagos yra oktildodekanolis, dimetikonas, glicerolio palmitostearatas (Cutina MD), makrogolio stearilstearatas (Arlatone 985), makrogolio stearilo eteris (Brij 78), išgrynintas vanduo.

Imazol išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kremas yra baltos spalvos.
Imazol tiekiamas aliuminio tūbelėje, kurioje yra 30 g kremo. Kartono dėžutėje yra viena kremo tūbelė.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas, atsakingas už serijos išleidimą į EEE rinką
Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd.
Maironio g. 13-7
Kaunas
Lietuva

Gamybos vieta
Spirig Pharma Ltd.
4622 Egerkingen
Šveicarija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd.
Maironio g. 13-7
Kaunas
LietuvaŠis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-04-24Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/
I PRIEDAS

PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

Imazol 10 mg/2,5 mg/g kremas2. KOKYBINĖ IR KIEKYBINĖ SUDĖTIS

1 g kremo yra 10 mg klotrimazolo, 2,5 mg heksamidino diizetionato.

Visos pagalbinės medžiagos išvardytos 6.1 skyriuje.3. FARMACINĖ FORMA

Kremas
Kremas yra baltos spalvos.4. KLINIKINĖ INFORMACIJA

4.1 Terapinės indikacijos

Klotrimazolui jautrių dermatomikozių, ypač tarpupirščių ar odos raukšlių, lydimų bakterinės superinfekcijos, gydymas.

4.2 Dozavimas ir vartojimo metodas

Imazol plonu sluoksniu tepamas ir lengvai įtrinamas į nuplautą ir gerai nusausintą odą rytą ir vakare.

Ūmiems ligos simptomams po savaitės kremo vartojimo sumažėjus, vaisto vartoti reikia dar mažiausiai 4 savaites, kad infekcija nepasikartotų.

4.3 Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. Imazol negalima vartoti, jei padidėjęs jautrumas kitiems vaistams nuo grybelių sukeltų ligų (imidazolo dariniams).

4.4 Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės

Saugotis, kad tepalo nepatektų į akis. Kremo negalima tepti ant varpos galvos ir po sandarinamaisiais tvarsčiais.

4.5 Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika

Lokaliai vartojamas klotrimazolas su kartu vartojamu amfotericinu ir kitais polieniniais antibiotikais gali veikti antagonistiškai.

4.6 Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Atitinkamų tyrimų duomenimis, klotrimazolas teratogeninio poveikio nesukelia, tačiau nėščių moterų kontroliuojamų klinikinių stebėjimų neatlikta. Heksamidino poveikio kontroliuojamų tyrimų su gyvūnais bei nėščių moterų kontroliuojamų klinikinių stebėjimų neatlikta. Nėštumo metu Imazol kremą galima vartoti tik tuo atveju, jeigu gydymo nauda didesnė už galimą žalą vaisiui.
Ar klotrimazolo ir heksamidino patenka į motinos pieną, nežinoma. Žindanti motina neturėtų tepti Imazol kremo ant krūtų.

4.7 Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus

Imazol gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia

4.8 Nepageidaujamas poveikis

Kad klotrimazolas netoleruojamas (< 1 / 10 000 atvejų), rodo atsiradęs odos dirginimas, deginimas, paraudimas, pabrinkimas, pūslelės, niežulys, dilgėlinė. Lokaliai vartojant heksamidino, sensibilizacija būna retai. Dažniausiai atsiranda neįprastinių pusiau sferinių papulių arba papulovezikulių.

4.9 Perdozavimas

Perdozavus gali dažniau atsirasti skyriuje “Nepageidaujamas poveikis” minėtų reiškinių.5. FARMAKOLOGINĖS SAVYBĖS

5.1 Farmakodinaminės savybės

Farmakoterapinė grupė – priešgrybeliniai lokalaus vartojimo vaistai, ATC kodas – D01AC20
Klotrimazolo veikimo spektras in vitro: jis veikia dermatofitus (pavyzdžiui, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton rubrum, kitas trichofitonų rūšis, Epidermophyton floccosum ir Microsporum rūšis), mieliagrybius (pavyzdžiui, Candida albicans, kitas Candida rūšis ir trichosporų rūšis) ir pelėsinius grybelius (pavyzdžiui, Aspergillus rūšis), nokardijas, kai kurias gramteigiamas bakterijas (pavyzdžiui, stafilokokus, streptokokus), Proteus vulgaris, taip pat corineformines bakterijas.
Manoma, jog antimikozinis klotrimazolo poveikis pasireiškia tuo, kad jis slopina ergosterolio biosintezę. Ergosterolis yra pagrindinė grybelių ląstelės membranos sudėtinė dalis.
Imazol kremo sudėtyje esantis heksamidinas stiprina klotrimazolio poveikį, ypač mieliagrybiams, ir praplečia poveikį gramneigiamiems sukėlėjams, kurie yra labai svarbūs prasidėjus pėdų infekcinei ligai (Athlete’s foot), todėl Imazol kremas tinka stipriai šlapiuojančioms su erozijomis tarpupirščių ligoms gydyti, jei gryni imidazolio grupės preparatai yra neveiksmingi.

Mikroorganizmas MIK 90 ((g/ml)
Streptococcus padermės 0,1 - 1
Diplococcus pneumoniae 0,06 - 0,5
Staphylococcus aureus 0,3 - 1
Proteus mirabilis 25
Escherichia coli 3 - 15
Pseudomonas padermės 12,5 - 100
Bacillus subtilis 3
Actinomyces hominis 10
Candida albicans 6 - 50
Aspergillus niger 5
Penicillinum digitatum 2

5.2 Farmakokinetinės savybės

Kiek šios sudėties preparato prasiskverbia per odą ir kiek patenka į sisteminę kraujotaką, visiškai netirta. Literatūros duomenimis, klotrimazolą pavartojus lokaliai, giliuosiuose epidermio sluoksniuose koncentracija tampa mikrobicidinė, dermoje - mikrobistatinė. Rezorbcija minimali (< 0,5 %). Užtepus ant odos 0,8 g klotrimazolio kremo ir ją aptvarsčius sandarinamuoju tvarsčiu, kraujo serume koncentracija būna mažesnė už tą, kurią įmanoma išmatuoti (0,001 (g/ml). Todėl sisteminės rezorbcijos, galima sakyti, nėra.
Sistemiškai vartojamas klotrimazolas metabolizuojamas: iš viso gali atsirasti net 5 metabolitai. Po to, kai išsiskiria į tulžį, didžioji jų dalis pasišalina su išmatomis. Ekstrarenalinė dozės frakcija (Qo) yra 99 %.
Heksamidinas visų pirma veikia odos paviršių ir po ilgesnio poveikio 90 - 100 % jo susikaupia raginiame odos sluoksnyje. Epidermyje ir viršutiniame dermos sluoksnyje veikliosios medžiagos būna apie 0,03 - 0,1 %, apatiniame sluoksnyje heksamidino, galima sakyti, nėra. Veikli jo koncentracija būna tik iki papilinio odos sluoksnio. Per odą heksamidinas beveik nerezorbuojamas: per sveiką odą daugiau kaip 48 valandas jo rezorbuojama 0,009 - 0,017 %, per pažeistą - 0,071 % užtepto kiekio.
Injekuotas į veną heksamidinas per 3 - 6 valandas visiškai metabolizuojamas, bet pro inkstus eliminuojamas lėtai.

5.3 Ikiklinikinių saugumo tyrimų duomenys

Įprastų farmakologinio saugumo, kartotinių dozių toksiškumo, genotoksiškumo, galimo kancerogeniškumo ir toksinio poveikio reprodukcijai ikiklinikinių tyrimų duomenys specifinio pavojaus žmogui nerodo.6. FARMACINĖ INFORMACIJA

6.1 Pagalbinių medžiagų sąrašas

Oktildodekanolis
Dimetikonas
Glicerolio palmitostearatas (Cutina MD)
Makrogolio stearilstearatas (Arlatone 985)
Makrogolio stearilo eteris (Brij 78)
Išgrynintas vanduo

6.2 Nesuderinamumas

Duomenys nebūtini.

6.3 Tinkamumo laikas

3 metai

6.4 Specialios laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

6.5 Pakuotė ir jos turinys

Aliuminio tūbelė su cilindriniu kamšteliu, kurioje yra 30 g kremo. Kartono dėžutėje yra viena kremo tūbelė.

6.6 Specialūs reikalavimai atliekoms tvarkyti ir vaistiniam preparatui ruošti

Specialių reikalavimų nėra.7. RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJAS

Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd.
Maironio g. 13-7
3000 Kaunas
Lietuva8. RINKODAROS TEISĖS NUMERIS

LT/1/97/1535/0019. RINKODAROS TEISĖS SUTEIKIMO / ATNAUJINIMO DATA

2009-04-2410. TEKSTO PERŽIŪROS DATA

2009-04-24Naujausia vaistinio preparato charakteristikų santraukos redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/


II PRIEDAS

RINKODAROS SĄLYGOS

A. GAMYBOS LICENCIJOS TURĖTOJAS, ATSAKINGAS UŽ SERIJŲ IŠLEIDIMĄ

B. RINKODAROS TEISĖS SĄLYGOS

A. GAMYBOS LICENCIJOS TURĖTOJAS, ATSAKINGAS UŽ SERIJŲ IŠLEIDIMĄ

Gamintojo, atsakingo už serijų išleidimą, pavadinimas ir adresas

Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd, Maironio g. 13-7, Kaunas, LietuvaB. RINKODAROS TEISĖS SĄLYGOS

• TIEKIMO IR VARTOJIMO SĄLYGOS AR APRIBOJIMAI, TAIKOMI RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJUI

Receptinis vaistinis preparatas

• KITOS SĄLYGOS

Nėra.


III PRIEDAS

ŽENKLINIMAS IR PAKUOTĖS LAPELIS


A. ŽENKLINIMAS

INFORMACIJA ANT IŠORINĖS PAKUOTĖS

DĖŽUTĖ, KURIOJE YRA TŪBELĖ1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

Imazol 10 mg/2,5 mg/g kremas
Klotrimazolas, Heksamidino diizetionatas2. VEIKLIOJI MEDŽIAGA IR JOS KIEKIS

1 g kremo yra 10 mg klotrimazolo, 2,5 mg heksamidino diizetionato. 3. PAGALBINIŲ MEDŽIAGŲ SĄRAŠAS

Pagalbinės medžiagos: Octyldodecanolum, Dimeticonum, Glyceroli palmitostearas, Macrogoli stearylstearas, Macrogoli aether stearylicus, Aqua purificata.4. FARMACINĖ FORMA IR KIEKIS PAKUOTĖJE

Kremas
30g5. VARTOJIMO METODAS IR BŪDAS (-AI)

Vartoti ant odos.
Prieš vartojimą perskaitykite pakuotės lapelį.6. SPECIALUS ĮSPĖJIMAS, KAD VAISTINĮ PREPARATĄ BŪTINA LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE IR NEPASTEBIMOJE VIETOJE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.7. KITAS (-I) SPECIALUS (-ŪS) ĮSPĖJIMAS (-AI) (JEI REIKIA)8. TINKAMUMO LAIKAS

Tinka iki9. SPECIALIOS LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti ne aukštesnėje kaip 250C temperatūroje.10. SPECIALIOS ATSARGUMO PRIEMONĖS DĖL NESUVARTOTO VAISTINIO PREPARATO AR JO ATLIEKŲ TVARKYMO (JEI REIKIA)11. RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJO PAVADINIMAS IR ADRESAS

Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd. Maironio g. 13-7, 3000 Kaunas, Lietuva12. RINKODAROS TEISĖS NUMERIS

LT/1/97/1535/00113. SERIJOS NUMERIS

Serija 14. PARDAVIMO (IŠDAVIMO) TVARKA

Receptinis vaistinis preparatas.15. VARTOJIMO INSTRUKCIJA16. INFORMACIJA BRAILIO RAŠTU

Imazol kremasMINIMALI INFORMACIJA ANT MAŽŲ VIDINIŲ PAKUOČIŲ

TŪBELĖ1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS IR VARTOJIMO BŪDAS (-AI)

Imazol 10 mg/2,5 mg/g kremas
Klotrimazolas, Heksamidino diizetionatas
Vartoti ant odos.2. VARTOJIMO METODAS

Prieš vartojimą perskaitykite pakuotės lapelį.3. TINKAMUMO LAIKAS

Tinka iki4. SERIJOS NUMERIS

Serija 5. KIEKIS (MASĖ, TŪRIS ARBA VIENETAI)

30 g6. KITA

B. PAKUOTĖS LAPELIS
PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

Imazol 10mg/2,5mg/g kremas
Klotrimazolas/Heksamidino diizetionatas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Imazol ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Imazol
3. Kaip vartoti Imazol
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Imazol
6. Kita informacija1. KAS YRA IMAZOL IR KAM JIS VARTOJAMAS

Imazol kremas yra preparatas, kuris patikimai sunaikina odą pažeidusius grybelius ir kai kurias bakterijas. Niežulys, kuris dažnai vargina sergant tokiomis infekcinėmis ligomis, po kelių dienų paprastai išnyksta. Imazol kremas gerai prilimpa prie odos, todėl tinka šlapiuojančioms odos infekcinėms ligoms gydyti. Imazol kremu gydomos pėdų, pažastų, lyties organų išorinių sričių odos ligos, kurias sukelia grybeliai ir bakterijos (ypač tarpupirščių ir odos raukšlių grybelis).

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT IMAZOL

Imazol vartoti negalima:
Imazol nevartojamas, jei padidėjęs jautrumas vaisto sudėtyje esančioms medžiagoms. Imazol negalima vartoti, jei padidėjęs jautrumas kitiems vaistams nuo grybelių sukeltų ligų (imidazolo dariniams).

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Negalima vaisto tepti apie akis. Jeigu grybelių pažeistas odos plotas labai didelis (arba pažeisti ir nagai), reikia kreiptis į gydytoją. Informuokite savo gydytoją arba vaistininką, jeigu Jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas, geriate ar vartojate iš išorės kitokių vaistų (taip pat pirktų savo nuožiūra!). Imazol kremu negalima tepti varpos galvos.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Lokaliai vartojamas klotrimazolas su kartu vartojamu amfotericinu ir kitais polieniniais antibiotikais gali veikti antagonistiškai.

Imazol vartojimas su maistu ir gėrimais
Specialių reikalavimų nėra

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Atitinkamų tyrimų duomenimis, klotrimazolas teratogeninio poveikio nesukelia, tačiau nėščių moterų kontroliuojamų klinikinių stebėjimų neatlikta. Heksamidino poveikio kontroliuojamų tyrimų su gyvūnais bei nėščių moterų kontroliuojamų klinikinių stebėjimų neatlikta. Nėštumo metu Imazol kremą galima vartoti tik tuo atveju, jeigu gydymo nauda didesnė už galimą žalą vaisiui.
Ar klotrimazolio ir heksamidino patenka į motinos pieną, nežinoma. Žindanti motina neturėtų tepti Imazol kremo ant krūtų.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Imazol gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Imazol medžiagas
Duomenys nebūtini3. KAIP VARTOTI IMAZOL

Visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastai, rekomendavus gydytojui arba vaistininkui, Imazol reikia nestipriai, plonu sluoksniu įtrinti į nuplautą ir gerai nusausintą odą rytą ir vakare.
Ūmiems ligos simptomams po savaitės kremo vartojimo sumažėjus, vaisto vartoti reikia dar mažiausiai 4 savaites, kad infekcija nepasikartotų.

Pavartojus per didelę Imazol dozę
Dėl preparato savybių perdozuoti praktiškai neįmanoma

Pamiršus pavartoti Imazol
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Nustojus vartoti Imazol
Pokyčių nepastebėta4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Imazol, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Imazol sudėtyje esančios medžiagos padidėjusio jautrumo reakciją ir odos dirginimą (deginimą, paraudimą, patinimą, pūsleles, mazgelius arba niežulį) sukelia retai.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.5. KAIP LAIKYTI IMAZOL

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje.

Ant dėžutės ir tūbelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Imazol vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.6. KITA INFORMACIJA

Imazol sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra klotrimazolas, heksamidino diisetionatas. 1 g kremo yra 10 mg klotrimazolo, 2,5 mg heksamidino diisetionato.
- Pagalbinės medžiagos yra oktildodekanolis, dimetikonas, glicerolio palmitostearatas (Cutina MD), makrogolio stearilstearatas (Arlatone 985), makrogolio stearilo eteris (Brij 78), išgrynintas vanduo.

Imazol išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kremas yra baltos spalvos.
Imazol tiekiamas aliuminio tūbelėje, kurioje yra 30 g kremo. Kartono dėžutėje yra viena kremo tūbelė.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas, atsakingas už serijos išleidimą į EEE rinką
Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd.
Maironio g. 13-7
Kaunas
Lietuva

Gamybos vieta
Spirig Pharma Ltd.
4622 Egerkingen
Šveicarija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Spirig Baltikum Lithuanian-Swiss Ltd.
Maironio g. 13-7
Kaunas
LietuvaŠis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-04-24Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

 

APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7