Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   

KYTRIL 1MG TAB. N10

Vaistai
  Gamintojas:
SMITHKLINE BEECHAM

B. INFORMACINIS LAPELIS
INFORMACINIS LAPELISPrieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Preparatas gali jiems pakenkti net tokiu atveju, jeigu jų ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.

Lapelio turinys

1. Kas yra Kytril ir nuo ko jis vartojamos
2. Kas žinotina prieš vartojant Kytril
3. Kaip vartoti Kytril
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kytril laikymo sąlygos
6. Kita informacijaKytril 1 mg plėvele dengtos tabletės
GranisetronasVeiklioji medžiaga granisetronas. Vienoje Kytril tabletėje yra 1 mg granisetrono (granisetrono hidrochlorido pavidalu).
Tabletės supakuotos po 2 arba 10. Jūsų gydytojas jums paskirs vieno stiprumo tablečių. Stiprumas bus nurodytas ant pakuotės.
Pagalbinės medžiagos: laktozė, mikrokristalinė celiuliozė, natrio krakmolas glikolatas, hidroksipropilmetilceliuliozė, magnio stearatas, titano dioksidas (E171), polietilenglikolis, polisorbatas 80 (E433).

Registravimo liudijimo turėtojas
UAB “Roche Lietuva”, J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius, Lietuva

Gamintojas, atsakingas už serijų išleidimą
Roche Latvija SIA, Gunara Astras 8b, Riga LV-1082, Latvija
1. KAS YRA KYTRIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Kytril priklauso vaistų, vadinamų 5-HT3 receptorių antagonistais, kurie slopina vėmimą, grupei. Kytril tabletės vartojamos pykinimui ir vėmimui išvengti bei gydyti.
Šis vaistas slopina pykinimą arba vėmimą ir yra ypač naudingas, jei jums reikalingas gydymas, kuris gali sukelti pykinimą arba vėmimą, pavyzdžiui, chemoterapija arba radioterapija.

Suaugusiesiems Kytril tabletės skiriamos siekiant slopinti pykinimą arba vėmimą po chirurginės operacijos. 2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT KYTRIL

Jei atsakysite “taip” į bent vieną iš šių klausimų, pasakykite apie tai savo gydytojui arba slaugytojai, prieš jį vartodami. Galbūt jums vietoj jo skirs kitą vaistą.
Ar jūs esate alergiškas Kytril arba bet kuriam panašiam vaistui (kitiems 5-HT3 receptorių antagonistams, tokiems kaip ondansetronas) arba bet kuriai kitai sudėtinei vaisto medžiagai?
Jums dar nesukako 12 metų?
Ar gydytojas jums sakė, kad turite žarnyno funkcijos sutrikimų?
Jums skauda pilvą arba jūsų pilvas išsipūtęs?
Jums stipriai užkietėję viduriai?

Nėštumo ir žindymo laikotarpis
Jei esate nėščia arba žindote kūdikį, jums negalima vartoti vaisto, nebent tai rekomenduotų jūsų gydytojas.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Kytril medžiagas
Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.3. KAIP VARTOTI KYTRIL

Kaip jums bus skiriamas vaistas?

Kytril tabletes reikia pradėti vartoti vieną valandą prieš chemoterapiją arba radioterapiją.
Kytril tabletes reikia užsigerti vandeniu.

Įprasta dozė yra:
1 mg tabletė vieną valandą prieš chemoterapijos arba radioterapijos pradžią ir kita 1 mg tabletė po 12 valandų;

Nevartokite vaisto ilgiau nei paskyrė gydytojas!

Pavartojus per didelę Kytril dozę
Privalote vartoti tik tokią dozę, kokią jums paskyrė gydytojas. Jei pavartojote per daug tablečių, pasakykite apie tai savo gydytojui arba iškart kreipkitės į ligoninę.

Pamiršus pavartoti Kytril tabletę
Siekiant slopinti pykinimą, svarbu Kytril vartoti taip, kaip nurodyta. Jei pamiršote pavartoti dozę ir jus pykina, išgerkite vaisto kaip galima greičiau. 4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Kaip ir kiti vaistai, Kytril gali sukelti šalutinių reiškinių, bet daugelis jų nėra sunkūs. Kai kuriems pacientams gali skaudėti galvą arba užkietėti viduriai.

Retkarčiais gali būti alerginių reakcijų. Pasakykite gydytojui, jei jus pradeda berti arba niežti kūną. Jūs privalote iš karto pasakyti savo gydytojui, jei jums trūksta oro arba tinsta veidas. Tokios reakcijos yra retos, bet joms būtina neatidėliotina medicininė pagalba.

Jei jums atliekamas kraujo tyrimas, pasakykite apie tai savo gydytojui, nes kartais Kytril gali sukelti pokyčių kepenų funkcijos tyrimų rezultatuose.

Jei manote, kad šis vaistas sukelia bet kuriuos kitus sutrikimus ar, apskritai, esate susirūpinę, pasitarkite su savo gydytojui arba slaugytojai.

Pasakykite savo gydytojui arba slaugytojai, jeigu pastebėsite kokių nors čia nepaminėtų šalutinių reiškinių.
5. KYTRIL LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Specialių laikymo sąlygų nereikia.
Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

Prisiminkite, kad šios tabletės skirtos tik jums. Niekada nesiūlykite savo vaistų kitiems asmenims. Jie gali jiems netikti, net jei jūsų ligos simptomai sutampa.6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti registravimo liudijimo turėtojas.

UAB “Roche Lietuva”
J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius
Lietuva
Tel. 852546799

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-03-28
I PRIEDAS

PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA

1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

Kytril 1 mg plėvele dengtos tabletės


2. KOKYBINĖ IR KIEKYBINĖ SUDĖTIS

Vienoje tabletėje yra granisetrono hidrochlorido kiekis, kuris atitinka 1 mg granisetrono (laisvos bazės pavidalu).3. VAISTO FORMA

Kytril yra baltos, trikampės, plėvele dengtos tabletės, kuriose yra 1 mg granisetrono laisvos bazės. 4. KLINIKINĖ INFORMACIJA

4.1. Terapinės indikacijos

Kytril tabletės vartojamos citostatinių vaistų vartojimo sukeltam pykinimui ir vėmimui išvengti.4.2. Dozavimas ir vartojimo metodas

Suaugusieji
Kytril dozė- po 1 mg du kartus per parą ar 2 mg kartą per parą citostatinio gydymo metu.
Pirmoji Kytril dozė skiriama valandos laikotarpyje prieš pradedant citostatinį gydymą.
Kartu vartojant deksametazoną: pradedant vartoti deksametazoną Kytril poveikis gali sustiprėti.

Didžiausia leistina dozė ir gydymo trukmė
Kytril taip pat tiekiamas ampulėse vartoti į veną. Didžiausia Kytril dozė, skiriama tabletėmis ir/ar į veną, neturėtų būti didesnė nei 9 mg per 24 valandas.

Vaikai
Nėra pakankamai duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti tinkamą gydymo schemą vaikams iki 12 metų amžiaus, todėl šiai amžiaus grupei vartoti Kytril tablečių nerekomenduojama.

Pagyvenę pacientai
Dozuojama kaip ir suaugusiesiems.

Inkstų nepakankamumas
Dozuojama kaip ir suaugusiesiems.

Kepenų nepakankamumas
Dozuojama kaip ir suaugusiesiems.

4.3. Kontraindikacijos

Kytril neskirtina pacientams, kurių padidėjęs jautrumas granisetronui ar panašioms medžiagoms.

4.4. Specialieji įspėjimai ir atsargumo priemonės

Kytril gali slopinti žarnų peristaltiką, todėl, vartojant vaistą, būtina atidžiai stebėti pacientus, kuriems yra poūmio žarnų nepraeinamumo požymių.

4.5. Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika

Klinikiniuose tyrimuose su sveikais asmenimis neįrodyta sąveika tarp Kytril ir cimetidino ar lorazepamo. Vaistų sąveikos atvejų klinikinių tyrimų metu nebuvo stebėta.

4.6. Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Tyrimuose su gyvūnais nestebėta teratogeninio poveikio, tačiau nėra patirties Kytril vartojant nėštumo laikotarpiu, todėl Kytril neskiriamas nėščiosioms, nebent yra rimtų klinikinių priežasčių. Nėra duomenų apie Kytril išsiskyrimą su motinos pienu. Vartojant vaistą, reikia nutraukti kūdikio žindymą.

4.7. Poveikis gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus

Tyrimuose su žmonėmis nepatvirtinta, kad Kytril turi neigiamą poveikį budrumui.

4.8. Nepageidaujamas poveikis

Kytril buvo gerai toleruojamas tyrimuose su žmonėmis. Kaip ir vartojant kitus tos rūšies vaistus, dažniausiai prasidėdavo galvos skausmas ir vidurių užkietėjimas, kurie buvo lengvi arba vidutinio stiprumo. Retais atvejais stebėtos padidėjusio jautrumo reakcijos, kurios kartais būdavo sunkios (pvz.: anafilaksija). Taip pat stebėtos kitos alerginės reakcijos, įskaitant nežymius odos bėrimus. Klinikinių tyrimų metu stebėtas praeinantis kepenų transaminazių aktyvumo padidėjimas, kuris paprastai nebuvo didesnis už normą.

4.9. Perdozavimas

Nėra specifinio priešnuodžio Kytril. Perdozavus skiriamas simptominis gydymas. Vienam pacientui į veną buvo suleista 30 mg Kytril. Nestebėta jokių vėlesnių padarinių, išskyrus lengvą galvos skausmą.5. FARMAKOLOGINĖS SAVYBĖS

5.1. Farmakodinaminės savybės

Kytril yra stiprus vėmimą slopinantis vaistas ir ypač selektyvus 5–hidroksitriptamino (5-HT3) receptorių antagonistas. Tyrimais su radioaktyviaisiais ligandais įrodyta, kad Kytril pasižymi nestipriu giminingumu kitų tipų receptoriams, įskaitant 5–HT ir dopamino D2 prisijungimo vietoms.
Kytril yra profilaktinis geriamasis vaistas, efektyviai slopinantis citostatinio gydymo sukeltą pykinimą ir vėmimą.

5.2 Farmakokinetinės savybės

Bendrosios savybės
Absorbcija
Kytril absorbuojamas greitai ir visiškai, nors, išgėrus vaistą, “pirmojo praėjimo” metabolizmo metu jo bioprieinamumas sumažėja maždaug iki 60 %. Vartojant Kytril tabletes, maistas paprastai neturi įtakos bioprieinamumui.

Pasiskirstymas
Kytril yra plačiai pasiskirstantis vaistas, kurio vidutinis pasiskirstymo tūris yra maždaug 3 l/kg; susijungimas su plazmos baltymais siekia maždaug 65 %.

Biotransformacija
Biotransformacija vyksta N–demetilinimo ir aromatinio žiedo oksidacijos bei vėlesnės konjugacijos būdu.

Pasišalinimas
Vaisto klirensas iš esmės vyksta per kepenų metabolizmą. Vidutiniškai su šlapimu nepakitusio Kytril pasišalina 12 % dozės, o metabolitų kiekis siekia 47 % dozės. Likęs vaistas metabolitų pavidalu pasišalina su išmatomis. Vidutinis plazmos pusinės eliminacijos periodas yra maždaug devynios valandos, bet yra didelis skirtumas tarp atskirų asmenų.
Geriant dozes iki 2,5 karto didesnes už rekomenduojamą klinikinę dozę, nenustatyta žymių Kytril farmakokinetikos nukrypimų nuo linijinės farmakokinetikos.

Būdingas poveikis pacientų grupėms
Nėra tiesioginio ryšio tarp Kytril koncentracijos plazmoje ir vėmimą slopinančio poveikio. Klinikinis efektas gali prasidėti net tuo atveju, kai Kytril plazmoje neaptinkama.
Senyviems asmenims sušvirkštus vienkartines dozes į veną, farmakokinetiniai duomenys buvo panašūs į vidutinio amžiaus pacientų farmakokinetinius parametrus. Nustatyta, kad pacientams su sunkiu inkstų funkcijos nepakankamumu po vienkartinės dozės į veną, farmakokinetiniai duomenys iš esmės sutapo su sveikų asmenų. Pacientams su kepenų funkcijos napakankamumu, išsivysčiusiu dėl neoplastinio proceso, suleidus vaisto į veną, visas plazmos klirensas sumažėjo maždaug perpus, lyginant su pacientais, kurių kepenys buvo sveikos. Nepaisant šių pakitimų, keisti dozavimo schemos nebūtina.

5.3 Ikiklinikinių saugumo tyrimų duomenys

Dvejus metus trukusių kancerogeniškumo tyrimų su abiejų lyčių žiurkėmis ir pelėmis duomenys parodė, kad padaugėjo kepenų ląstelių karcinomos ir/ar adenomos atvejų, duodant 50 mg/kg (59 savaitę dozė žiurkėms sumažinta iki 25 mg/kg kūno svorio per parą). Kepenų ląstelių neoplazijos atvejų padažnėjimas nustatytas žiurkių patinams duodant 5 mg/kg kūno svorio dozę. Abejoms rūšims vaisto sukeltas poveikis (kepenų ląstelių neoplazija) nestebėtas grupėse, kurios gavo mažas vaisto dozes (1 mg/kg).
Kytril genotoksinio poveikio nebuvo stebėta keliuose su žinduolių ląstelėmis in vitro ir in vivo atliktuose tyrimuose. 6. FARMACINĖ INFORMACIJA

6.1. Pagalbinių medžiagų sąrašas

Mikrokristalinė celiuliozė NF
Natrio krakmolo glikolatas BP
Hidroksipropilmetilceliuliozė 2910 USP
Laktozė Ph Eur
Magnio stearatas Ph Eur

Dangalas:
Hidroksipropilmetilceliuliozė Ph Eur
Titano dioksidas Ph Eur. (E171)
Polietilenglikolis NF
Polisorbatas 80 Ph Eur

6.2. Nesuderinamumas

Nėra.

6.3. Tinkamumo laikas

3 metai.

6.4. Specialios laikymo sąlygos

Nepateikiama.

6.5. Pakuotė ir jos turinys

Kytril pakuojamas į lizdinius lakštus po 2 arba 10 tablečių kartono dėžutėse.

Vartojimo ir darbo su vaistiniu preparatu bei jo likučių naikinimo instrukcija

Nepateikiama.7. REGISTRAVIMO LIUDIJIMO TURĖTOJAS

UAB “Roche Lietuva”, J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius, Lietuva8. REGISTRAVIMO LIUDIJIMO NUMERIS

96/3761/79. PIRMOJO REGISTRAVIMO ARBA PERREGISTRAVIMO DATA

1996 m. liepos mėn. 11 d10. TEKSTO PERŽIŪROS DATA

2006-01-16


II PRIEDAS

A. GAMYBOS LICENCIJOS TURĖTOJAS, ATSAKINGAS UŽ SERIJŲ IŠLEIDIMĄ

B. REGISTRACIJOS SĄLYGOS

A. GAMYBOS LICENCIJOS TURĖTOJAS, ATSAKINGAS UŽ SERIJŲ IŠLEIDIMĄ

Gamybos licencijos turėtojo, atsakingo už serijų išleidimą, pavadinimas ir adresas

Roche Latvija SIA, Gunara Astras 8b, Riga LV-1082, Latvija.B. REGISTRACIJOS SĄLYGOS

Tiekimo ir vartojimo sąlygos ar apribojimai, taikomi registravimo liudijimo turėtojui

Receptinis vaistinis preparatas

Kitos sąlygos

2007-03-28

III PRIEDAS

ŽENKLINIMAS IR INFORMACINIS LAPELIS


A. ŽENKLINIMAS
INFORMACIJA ANT IŠORINĖS PAKUOTĖS
Kartoninė dėžutė 1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

Kytril 1 mg plėvele dengtos tabletės
Granisetronas

2. VEIKLIOJI MEDŽIAGA IR JOS KIEKIS

Vienoje tabletėje yra 1 mg granisetrono (granisetrono hidrochlorido pavidalu)3. PAGALBINIŲ MEDŽIAGŲ SĄRAŠAS

Sudėtyje yra laktozės.4. VAISTO FORMA IR KIEKIS PAKUOTĖJE

10 plėvele dengtų tablečių 5. VARTOJIMO METODAS IR BŪDAS

Gerti.
Prieš vartojimą atidžiai perskaityti informacinį lapelį6. SPECIALUS ĮSPĖJIMAS, JOG VAISTINĮ PREPARATĄ BŪTINA LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE IR NEPASTEBIMOJE VIETOJE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje7. KITAS SPECIALUS ĮSPĖJIMAS (JEI REIKIA)8. TINKAMUMO LAIKAS

Tinka iki 9. SPECIALIOS LAIKYMO SĄLYGOS

Specialių laikymo sąlygų nereikia10. SPECIALIOS ATSARGUMO PRIEMONĖS, BŪTINOS NAIKINANT VAISTINIO PREPARATO LIKUČIUS ARBA ATLIEKAS (JEI REIKIA)11. REGISTRAVIMO LIUDIJIMO TURĖTOJO PAVADINIMAS IR ADRESAS

UAB “Roche Lietuva”, J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius, Lietuva12. REGISTRAVIMO LIUDIJIMO NUMERIS

LT R 96/3761/713. GAMINTOJO SUTEIKTAS SERIJOS NUMERIS

Serija14. ĮSIGIJIMO TVARKA

Receptinis vaistinis preparatas15. VARTOJIMO INSTRUKCIJA


MINIMALI INFORMACIJA ANT LIZDINIŲ LAKŠTŲ ARBA DVISLUOKSNIŲ JUOSTELIŲ1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

Kytril 1 mg plėvele dengtos tabletės
Granisetronas2. REGISTRAVIMO LIUDIJIMO TURĖTOJO PAVADINIMAS

UAB “Roche Lietuva”,

3. TINKAMUMO LAIKAS

Tinka iki 4. SERIJOS NUMERIS

Serija
B. INFORMACINIS LAPELIS
INFORMACINIS LAPELISPrieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Preparatas gali jiems pakenkti net tokiu atveju, jeigu jų ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.

Lapelio turinys

1. Kas yra Kytril ir nuo ko jis vartojamos
2. Kas žinotina prieš vartojant Kytril
3. Kaip vartoti Kytril
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kytril laikymo sąlygos
6. Kita informacijaKytril 1 mg plėvele dengtos tabletės
GranisetronasVeiklioji medžiaga granisetronas. Vienoje Kytril tabletėje yra 1 mg granisetrono (granisetrono hidrochlorido pavidalu).
Tabletės supakuotos po 2 arba 10. Jūsų gydytojas jums paskirs vieno stiprumo tablečių. Stiprumas bus nurodytas ant pakuotės.
Pagalbinės medžiagos: laktozė, mikrokristalinė celiuliozė, natrio krakmolas glikolatas, hidroksipropilmetilceliuliozė, magnio stearatas, titano dioksidas (E171), polietilenglikolis, polisorbatas 80 (E433).

Registravimo liudijimo turėtojas
UAB “Roche Lietuva”, J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius, Lietuva

Gamintojas, atsakingas už serijų išleidimą
Roche Latvija SIA, Gunara Astras 8b, Riga LV-1082, Latvija
1. KAS YRA KYTRIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Kytril priklauso vaistų, vadinamų 5-HT3 receptorių antagonistais, kurie slopina vėmimą, grupei. Kytril tabletės vartojamos pykinimui ir vėmimui išvengti bei gydyti.
Šis vaistas slopina pykinimą arba vėmimą ir yra ypač naudingas, jei jums reikalingas gydymas, kuris gali sukelti pykinimą arba vėmimą, pavyzdžiui, chemoterapija arba radioterapija.

Suaugusiesiems Kytril tabletės skiriamos siekiant slopinti pykinimą arba vėmimą po chirurginės operacijos. 2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT KYTRIL

Jei atsakysite “taip” į bent vieną iš šių klausimų, pasakykite apie tai savo gydytojui arba slaugytojai, prieš jį vartodami. Galbūt jums vietoj jo skirs kitą vaistą.
Ar jūs esate alergiškas Kytril arba bet kuriam panašiam vaistui (kitiems 5-HT3 receptorių antagonistams, tokiems kaip ondansetronas) arba bet kuriai kitai sudėtinei vaisto medžiagai?
Jums dar nesukako 12 metų?
Ar gydytojas jums sakė, kad turite žarnyno funkcijos sutrikimų?
Jums skauda pilvą arba jūsų pilvas išsipūtęs?
Jums stipriai užkietėję viduriai?

Nėštumo ir žindymo laikotarpis
Jei esate nėščia arba žindote kūdikį, jums negalima vartoti vaisto, nebent tai rekomenduotų jūsų gydytojas.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Kytril medžiagas
Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.3. KAIP VARTOTI KYTRIL

Kaip jums bus skiriamas vaistas?

Kytril tabletes reikia pradėti vartoti vieną valandą prieš chemoterapiją arba radioterapiją.
Kytril tabletes reikia užsigerti vandeniu.

Įprasta dozė yra:
1 mg tabletė vieną valandą prieš chemoterapijos arba radioterapijos pradžią ir kita 1 mg tabletė po 12 valandų;

Nevartokite vaisto ilgiau nei paskyrė gydytojas!

Pavartojus per didelę Kytril dozę
Privalote vartoti tik tokią dozę, kokią jums paskyrė gydytojas. Jei pavartojote per daug tablečių, pasakykite apie tai savo gydytojui arba iškart kreipkitės į ligoninę.

Pamiršus pavartoti Kytril tabletę
Siekiant slopinti pykinimą, svarbu Kytril vartoti taip, kaip nurodyta. Jei pamiršote pavartoti dozę ir jus pykina, išgerkite vaisto kaip galima greičiau. 4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Kaip ir kiti vaistai, Kytril gali sukelti šalutinių reiškinių, bet daugelis jų nėra sunkūs. Kai kuriems pacientams gali skaudėti galvą arba užkietėti viduriai.

Retkarčiais gali būti alerginių reakcijų. Pasakykite gydytojui, jei jus pradeda berti arba niežti kūną. Jūs privalote iš karto pasakyti savo gydytojui, jei jums trūksta oro arba tinsta veidas. Tokios reakcijos yra retos, bet joms būtina neatidėliotina medicininė pagalba.

Jei jums atliekamas kraujo tyrimas, pasakykite apie tai savo gydytojui, nes kartais Kytril gali sukelti pokyčių kepenų funkcijos tyrimų rezultatuose.

Jei manote, kad šis vaistas sukelia bet kuriuos kitus sutrikimus ar, apskritai, esate susirūpinę, pasitarkite su savo gydytojui arba slaugytojai.

Pasakykite savo gydytojui arba slaugytojai, jeigu pastebėsite kokių nors čia nepaminėtų šalutinių reiškinių.
5. KYTRIL LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Specialių laikymo sąlygų nereikia.
Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

Prisiminkite, kad šios tabletės skirtos tik jums. Niekada nesiūlykite savo vaistų kitiems asmenims. Jie gali jiems netikti, net jei jūsų ligos simptomai sutampa.6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti registravimo liudijimo turėtojas.

UAB “Roche Lietuva”
J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius
Lietuva
Tel. 852546799

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-03-28

 

APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7