Ieškoti
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės
   

NEUROMAX FORTE TAB. N30

Vaistai
  Gamintojas:
VITABALANS OY

PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

NeuroMax forte plėvele dengtos tabletės
Tiamino hidrochloridas/ piridoksino hidrochloridas/ cianokobalaminasAtidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
NeuroMax forte galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Lapelio turinys
1. Kas yra NeuroMax forte ir nuo ko jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant NeuroMax forte
3. Kaip vartoti NeuroMax forte
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti NeuroMax forte
6. Kita informacija1. KAS YRA NEUROMAX FORTE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

NeuroMax forte sudėtyje yra trys B grupės vitaminai: tiamino hidrochloridas, piridoksino hidrochloridas, cianokobalaminas.
B grupės vitaminai yra labai svarbūs organizmo medžiagų apykaitai. Jie yra įvairių reakcijų kofermentai ar fermentų aktyvatoriai, dalyvauja oksidacijos ir redukcijos reakcijose bei daro įtaką branduolio ir mitochondrijų veiklai. B grupės vitaminai yra vandenyje tirpūs junginiai. Jie organizme nesikaupia. Suaugusiems žmonėms rekomenduojama per dieną suvartoti (RPN) 1 – 1,5 mg tiamino, 1,5 – 2,1 mg piridoksino ir 3 – 4 mikrogramai cianokobalamino.
NeuroMax forte vartojamas esant B grupės vitaminų trūkumui.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NEUROMAX FORTE

NeuroMax forte vartoti draudžiama:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei NeuroMax forte medžiagai.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Vartojamas nėštumo ir žindymo laikotarpiu preparatas jokio pavojaus nesukelia.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Tiaminas, piridoksinas ir cianokobalaminas, vartojami rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.3. KAIP VARTOTI NEUROMAX FORTE

NeuroMax forte visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Vyresniems negu 15 metų pacientams dienos dozė yra 1 tabletė.
Jaunesniems negu 15 metų pacientams preparato galima vartoti tik gydytojo nurodymu.
Tabletę reikia užsigerti didesniu kiekiu skysčio. Reikia laikytis rekomenduojamo dozavimo.
Nuolatiniam vartojimui preparatas netinka.

Pamiršus pavartoti NeuroMax forte
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

NeuroMax forte, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.
Jei vartojama rekomenduojama dozė, nepageidaujamas poveikis pasireiškia retai.

Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje nepaminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.5. KAIP LAIKYTI NEUROMAX FORTE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės to mėnesio dienos.

Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Visa tai padės apsaugoti aplinką.6. KITA INFORMACIJA

NeuroMax forte sudėtyje yra

Veikliosios medžiagos. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg tiamino hidrochlorido, 200 mg piridoksino hidrochlorido, 0,2 mg cianokobalamino.
Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, etilceliuliozė, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, stearino rūgštis, hipromeliozė, dibutilo ftalatas, ricinų aliejus, talkas ir pigmentas (titano dioksidas E171).

Kaip atrodo NeuroMax forte ir jo pakuotės turinys
Plėvele dengta tabletė yra balta ar šiek tiek rausvoka, apvali, išgaubta, 11 mm skersmens, su dalijimo įranta.
Pakuotėje yra 30 arba 100 tablečių.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
Vitabalans Oy
Varastokatu 8
13500 Hämeelinna
Suomija
Tel. +358 3 615 600
Fax +358 3 618 3130

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.Vitabalans UAB
K. Donelaičio 62 – 403
LT 44169 Kaunas
Tel.: 8 37 714
Lietuva

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-03-07
I PRIEDAS

PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA

1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

NeuroMax forte plėvele dengtos tabletės2. KOKYBINĖ IR KIEKYBINĖ SUDĖTIS

Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg tiamino hidrochlorido, 200 mg piridoksino hidrochlorido, 0,2 mg cianokobalamino.

Visos pagalbinės medžiagos išvardytos 6.1 skyriuje.3. FARMACINĖ FORMA

Plėvele dengtos tabletės.
Plėvele dengta tabletė yra balta ar šiek tiek rausvoka, apvali, išgaubta, 11 mm skersmens, su dalijimo įranta.4. KLINIKINĖ INFORMACIJA

4.1 Terapinės indikacijos

B grupės vitaminų trūkumo šalinimas.Dozavimas ir vartojimo metodas

Vyresniems negu 15 metų pacientams dienos dozė yra 1 tabletė.
Jaunesniems negu 15 metų pacientams preparato galima vartoti tik gydytojo nurodymu.
Tabletę reikia užsigerti didesniu kiekiu skysčio. Reikia laikytis rekomenduojamo dozavimo.
Nuolatiniam vartojimui preparatas netinka.

4.3 Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai.

4.4 Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės

Nėra.

4.5 Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika

Nepastebėta.

4.6 Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Vartojamas nėštumo ir žindymo laikotarpiu preparatas jokio pavojaus nesukelia.

4.7 Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus

Tiaminas, piridoksinas ir cianokobalaminas, vartojami rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.Nepageidaujamas poveikis
Jei vartojama rekomenduojama dozė, nepageidaujamas poveikis pasireiškia retai.

4.9 Perdozavimas

Ilgai vartojant didelę B grupės vitaminų dozę gali atsirasti parestezija, niežulys, sensorinė neuropatija bei sutrikti atmintis.5. FARMAKOLOGINĖS SAVYBĖS

5.1 Farmakodinaminės savybės

Farmakoterapinė grupė – B grupės vitaminai, ATC kodas – A11EA.

Tiaminas yra būtinas angliavandenių apykaitai. Aktyvi, t.y. sukelianti fiziologinį poveikį, tiamino forma tiamino pirofosfatas yra fermentų, kurie dekarboksilina piruvatą ir alfa ketogliutaratą, kofermentas. Tiaminas būtinas nervų audinių ir širdies raumens veiklai.
Paprastai su maistu į organizmą patenka pakankamas kiekis tiamino. Klasikinė liga, kuri atsiranda dėl tiamino trūkumo, yra beri–beri. Jos simptomai yra širdies nepakankamumas ir nervų bei raumenų veiklos sutrikimas. Tiamino dažniausiai trūksta alkoholiu piktnaudžiaujantiems žmonėms. Dėl šio trūkumo sutrinka nervų sistemos veikla, t. y. pasireiškia vadinamoji Vernikės encefalopatija: atsiranda nugaros raumenų paralyžius, ataksija, konfūzija (minčių susipainiojimas). Tiamino trūkumas gali atsirasti ilgai dializuojamiems arba parenteraliai maitinamiems ligoniams. Rekomenduojama tiamino paros norma suaugusiems žmonėms yra 1,0 – 1,5 mg
Piridoksinas kaip kofermentas dalyvauja įvairiose aminorūgščių apykaitos reakcijose. Be to, jis būtinas niacino sintezei iš triptofano, tulžies bei nesočiųjų riebalų rūgščių ir porfirinų apykaitai. Piridoksiną aktyviai kaupia placenta, todėl jo poreikis nėštumo laikotarpiu yra didesnis. Be to, šio vitamino poreikį didina maistas, kurio sudėtyje yra baltymų perteklius. Piridoksino dienos racione turėtų būti 1,5 – 2,1 mg. Nėščioms moterims per dieną reikia 2 mg piridoksino. Šio vitamino trūkumas dažniausiai yra susijęs dar su kelių B grupės vitaminų trūkumu. Pirminis trūkumas dažniausiai pasireiškia alkoholizmu sergantiems žmonėms. Jo simptomai yra vėmimas, svorio mažėjimas, depresija, žvyninė egzema, ypač šalia burnos, nosies, akių, bei burnos gleivinės pokyčiai.
Cianokobalaminas reikalingas kaip kofermentas mutazių, dehidrazių ir reduktazių veiklai. Jo trūkumas dažniausiai atsiranda sutrikus rezorbcijai. Trūkstant šio vitamino gali atsirasti mažakraujystė, virškinimo trakto pokyčių, sutrikti nervų veikla, angliavandenių apykaita bei augimas. Cianokobalamino dienos racione turėtų būti 3 – 4 μg.

5.2 Farmakokinetinės savybės

Tiaminas rezorbuojamas iš plonosios žarnos aktyviu būdu. Maksimalus rezorbcijos pajėgumas yra maždaug 2,5 mg per dieną. Rezorbuotas tiaminas pernešamas į kepenis, iš kurių dalis vitamino patenka į tulžį ir grįžta atgal į žarnas, tačiau iš jų atgal į kraują nerezorbuojamas.
Dėl tiamino pertekliaus išmatos būna specifinio kepimo mielių kvapo. Tiaminas tolygiai pasiskirsto beveik visuose organizmo audiniuose ir prasiskverbia į motinos pieną. Dėl tirpumo vandenyje tiaminas beveik nesikaupia organizme, jo perteklius šalinamas su šlapimu metabolitų arba nepakitusios medžiagos forma. Suaugusių žmonių dienos racione turėtų būti maždaug 1 – 1,5 mg tiamino. Šios medžiagos atsargų organizme yra apie 30 mg. Tokio kiekio pusinės eliminacijos periodas yra maždaug 10 – 20 dienų.
Organizme piridoksinas paverčiamas piridoksaliu, kuris rezorbuojamas iš plonosios žarnos pasyvios difuzijos būdu. Pagrindinis metabolitas yra 4–piridokso rūgštis.
Cianokobalamino rezorbcija iš plonosios žarnos yra aktyvus, įsotinamas procesas, kuriame dalyvauja prisijungiantys šį vitaminą baltymai. Prie plazmos baltymų neprisijungia arba prisijungia silpna jungtimi mažiau negu 10 % kobalamino. Didžioji dalis cianokobalamino, t. y. daugiau negu pusę atsargų (3 – 5 mg), organizmas sukaupia kepenyse. Šis vitaminas cirkuliuoja enterohepatiniu ratu ir šalinamas su išmatomis. Šiek tiek jo išsiskiria ir su šlapimu.

5.3 Ikiklinikinių saugumo tyrimų duomenys
Nepateikti.6. FARMACINĖ INFORMACIJA

6.1 Pagalbinių medžiagų sąrašas

Mikrokristalinė celiuliozė, etilceliuliozė, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, stearino rūgštis, hipromeliozė, dibutilo ftalatas, ricinų aliejus, talkas ir pigmentas (titano dioksidas E171).

6.2 Nesuderinamumas

Nežinoma.

6.3 Tinkamumo laikas

18 mėnesių.

6.4 Specialios laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Pakuotė ir jos turinys

HDPE plastiko plačiakaklė talpyklė, užspausta LDPE plastiko dangteliu. Talpyklėje yra 30 arba 100 tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

6.6 Specialūs reikalavimai likučiams naikinti

Specialių reikalavimų nėra.
Vaistinio preparato likučius ir atliekas reikia naikinti laikantis vietinių reikalavimų.7. RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJAS

Vitabalans Oy
Varastokatu 8
13500 Hämeelinna
Suomija8. RINKODAROS TEISĖS NUMERIS (-IAI)

97/4373/49. RINKODAROS TEISĖS SUTEIKIMO / ATNAUJINIMO DATA

9.4.1997/10.7.200210. TEKSTO PERŽIŪROS DATA

2007-03-07III PRIEDAS

ŽENKLINIMAS IR PAKUOTĖS LAPELIS


A. ŽENKLINIMAS

INFORMACIJA ANT IŠORINĖS PAKUOTĖS

KARTONO DĖŽUTĖ

1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

NeuroMax forte plėvele dengtos tabletės
Tiamino hidrochloridas/ piridoksino hidrochloridas/ cianokobalaminas2. VEIKLIOJI MEDŽIAGA IR JOS KIEKIS

Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra: 100 mg tiamino hidrochlorido, 200 mg piridoksino hidrochlorido, 0,2 mg cianokobalamino.3. PAGALBINIŲ MEDŽIAGŲ SĄRAŠAS4. FARMACINĖ FORMA IR KIEKIS PAKUOTĖJE

Plėvele dengtos tabletės
30 tablečių
100 tablečių5. VARTOJIMO METODAS IR BŪDAS (-AI)

Prieš vartojimą perskaitykite pakuotės lapelį.6. SPECIALUS ĮSPĖJIMAS, KAD VAISTINĮ PREPARATĄ BŪTINA LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE IR NEPASTEBIMOJE VIETOJE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.7. KITAS (-I) SPECIALUS (-ŪS) ĮSPĖJIMAS (-AI) (JEI REIKIA)

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.8. TINKAMUMO LAIKAS

Tinka iki9. SPECIALIOS LAIKYMO SĄLYGOS10. SPECIALIOS ATSARGUMO PRIEMONĖS DĖL NESUVARTOTO VAISTINIO PREPARATO AR JO ATLIEKŲ TVARKYMO (JEI REIKIA)11. RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJO PAVADINIMAS IR ADRESAS

Vitabalans Oy
Varastokatu 8
13500 Hämeelinna
Suomija12. RINKODAROS TEISĖS NUMERIS

LT R 97/4373/413. SERIJOS NUMERIS

Serija14. PARDAVIMO (IŠDAVIMO) TVARKA

Nereceptinis vaistinis preparatas15. VARTOJIMO INSTRUKCIJA

B grupės vitaminų trūkumui šalinti. Vyresniems negu 15 metų pacientams dienos dozė yra viena tabletė. Jaunesniems negu 15 metų pacientams preparato galima vartoti tik gydytojo nurodymu. 16. INFORMACIJA BRAILIO RAŠTU

NeuroMax forteINFORMACIJA ANT VIDINĖS PAKUOTĖS

TABLEČIŲ TALPYKLĖ

1. VAISTINIO PREPARATO PAVADINIMAS

NeuroMax forte plėvele dengtos tabletės
Tiamino hidrochloridas/ piridoksino hidrochloridas/ cianokobalaminas2. VEIKLIOJI MEDŽIAGA IR JOS KIEKIS

Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg tiamino hidrochlorido, 200 mg piridoksino hidrochlorido, 0,2 mg cianokobalamino.3. PAGALBINIŲ MEDŽIAGŲ SĄRAŠAS4. FARMACINĖ FORMA IR KIEKIS PAKUOTĖJE

30 tablečių
100 tablečių 5. VARTOJIMO METODAS IR BŪDAS (-AI)

Prieš vartojimą perskaitykite pakuotės lapelį.6. SPECIALUS ĮSPĖJIMAS, KAD VAISTINĮ PREPARATĄ BŪTINA LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE IR NEPASTEBIMOJE VIETOJE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.7. KITAS (-I) SPECIALUS (-ŪS) ĮSPĖJIMAS (-AI) (JEI REIKIA)

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.8. TINKAMUMO LAIKAS

Tinka iki9. SPECIALIOS LAIKYMO SĄLYGOS10. SPECIALIOS ATSARGUMO PRIEMONĖS DĖL NESUVARTOTO VAISTINIO PREPARATO AR JO ATLIEKŲ TVARKYMO (JEI REIKIA)
11. RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJO PAVADINIMAS IR ADRESAS

Vitabalans Oy
Varastokatu 8
13500 Hämeelinna
Suomija12. RINKODAROS TEISĖS NUMERIS

LT R 97/4373/413. SERIJOS NUMERIS

Serija14. PARDAVIMO (IŠDAVIMO) TVARKA

Nereceptinis vaistinis preparatas15. VARTOJIMO INSTRUKCIJA

B grupės vitaminų trūkumui šalinti. Vyresniems negu 15 metų pacientams dienos dozė yra viena tabletė. Jaunesniems negu 15 metų pacientams preparato galima vartoti tik gydytojo nurodymu. 16. INFORMACIJA BRAILIO RAŠTUB. PAKUOTĖS LAPELIS

PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

NeuroMax forte plėvele dengtos tabletės
Tiamino hidrochloridas/ piridoksino hidrochloridas/ cianokobalaminasAtidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
NeuroMax forte galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Lapelio turinys
1. Kas yra NeuroMax forte ir nuo ko jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant NeuroMax forte
3. Kaip vartoti NeuroMax forte
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti NeuroMax forte
6. Kita informacija1. KAS YRA NEUROMAX FORTE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

NeuroMax forte sudėtyje yra trys B grupės vitaminai: tiamino hidrochloridas, piridoksino hidrochloridas, cianokobalaminas.
B grupės vitaminai yra labai svarbūs organizmo medžiagų apykaitai. Jie yra įvairių reakcijų kofermentai ar fermentų aktyvatoriai, dalyvauja oksidacijos ir redukcijos reakcijose bei daro įtaką branduolio ir mitochondrijų veiklai. B grupės vitaminai yra vandenyje tirpūs junginiai. Jie organizme nesikaupia. Suaugusiems žmonėms rekomenduojama per dieną suvartoti (RPN) 1 – 1,5 mg tiamino, 1,5 – 2,1 mg piridoksino ir 3 – 4 mikrogramai cianokobalamino.
NeuroMax forte vartojamas esant B grupės vitaminų trūkumui.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NEUROMAX FORTE

NeuroMax forte vartoti draudžiama:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei NeuroMax forte medžiagai.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Vartojamas nėštumo ir žindymo laikotarpiu preparatas jokio pavojaus nesukelia.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Tiaminas, piridoksinas ir cianokobalaminas, vartojami rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.3. KAIP VARTOTI NEUROMAX FORTE

NeuroMax forte visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Vyresniems negu 15 metų pacientams dienos dozė yra 1 tabletė.
Jaunesniems negu 15 metų pacientams preparato galima vartoti tik gydytojo nurodymu.
Tabletę reikia užsigerti didesniu kiekiu skysčio. Reikia laikytis rekomenduojamo dozavimo.
Nuolatiniam vartojimui preparatas netinka.

Pamiršus pavartoti NeuroMax forte
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

NeuroMax forte, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.
Jei vartojama rekomenduojama dozė, nepageidaujamas poveikis pasireiškia retai.

Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje nepaminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.5. KAIP LAIKYTI NEUROMAX FORTE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės to mėnesio dienos.

Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Visa tai padės apsaugoti aplinką.6. KITA INFORMACIJA

NeuroMax forte sudėtyje yra

Veikliosios medžiagos. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg tiamino hidrochlorido, 200 mg piridoksino hidrochlorido, 0,2 mg cianokobalamino.
Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, etilceliuliozė, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, stearino rūgštis, hipromeliozė, dibutilo ftalatas, ricinų aliejus, talkas ir pigmentas (titano dioksidas E171).

Kaip atrodo NeuroMax forte ir jo pakuotės turinys
Plėvele dengta tabletė yra balta ar šiek tiek rausvoka, apvali, išgaubta, 11 mm skersmens, su dalijimo įranta.
Pakuotėje yra 30 arba 100 tablečių.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
Vitabalans Oy
Varastokatu 8
13500 Hämeelinna
Suomija
Tel. +358 3 615 600
Fax +358 3 618 3130

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.Vitabalans UAB
K. Donelaičio 62 – 403
LT 44169 Kaunas
Tel.: 8 37 714
Lietuva

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-03-07

 

APKLAUSA/ KONKURSAS
Klausimas:
Ar Jus veikia mėnulio pilnatis?
Atsakymai:
Taip, sunkiau užmigti
Taip, aplinkinių elgesys tampa keistas
Manęs neveikia
Rezultatai
 
2009 © Infomed.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Kontaktai | Reklama
HexaPortal v1.7